Od nepaměti k zapomnění

Od nepaměti k zapomnění - Radovan Menšík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radovan Menšík
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od nepaměti k zapomnění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od nepaměti k zapomnění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radovan Menšík. Číst Od nepaměti k zapomnění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lidský život v kostce. Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání. A k zapomnění. Román vypráví příběh čtyř lidí, jejichž osudy jsou hluboce provázány. S Alicí a Tomášem se seznámíme právě v okamžiku, kdy mu ona vmete do tváře, že ho nikdy nemilovala. S jejich synem Patrikem a jeho partnerkou Stelou se poznáme vzápětí – Patrik je po těžké autohavárii v kómatu. Aby toho nebylo málo, u jeho otce propuká Alzheimerova choroba, takže Alice má na starosti oba dva: jednoho, který se učí žít znovu, a druhého, který se snaží život nezapomínat.


...lé nepaměti k pozvolnému vzpomínání ... Od nepaměti k zapomnění (Radovan Menšík) | Detail knihy ... ... . Od žité paměti až k hlubokému zapomnění. Toť vynikající symbolika tohoto dechberoucího románu, jež s naléhavostí sálá z každé přečtené strany. S lehkostí podaný vykřičník nad životem, jeho smyslem i jeho alarmující zbytečností. Hledáte Od nepaměti k zapomnění od Radovan Menšík? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Od nepaměti k ... Od nepaměti k zapomnění - Radovan Menšík | KOSMAS.cz ... ... . 33 prodejen po celé ČR Od nepaměti k zapomnění. ... Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání. A k zapomnění. Román vypráví příběh čtyř lidí, jejichž osudy jsou hluboce provázány. S Alicí a Tomášem se seznámíme právě v okamžiku, kdy mu ona vmete do tváře, že ho nikdy nemilovala. ... Objednávejte knihu Od nepaměti k zapomnění v inte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY