Český jazyk 6: Dokážeš to!

Český jazyk 6: Dokážeš to! - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Český jazyk 6: Dokážeš to!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Český jazyk 6: Dokážeš to! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Český jazyk 6: Dokážeš to! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem je může využívat i učitel během vyučování. Díky nim si žáci procvičí a upevní svoje znalosti, pochopí i to, čemu ve škole nerozuměli, a dozvědí se něco navíc.Cvičebnice přinášejí bohatou nabídku rozmanitých cvičení, která se postupně věnují veškeré důležité látce daného ročníku ZŠ. Navíc obsahují výkladovou část, která žákům srozumitelným a hravým způsobem vysvětlí vše potřebné k probíraným jevům. Cvičebnice jsou uzpůsobené tak, aby si s nimi žák dokázal sám poradit. Cvičebnice Dokážeš to! lze používat jako doplňkový materiál ke všem stávajícím učebnicím na druhém stupni ZŠ.


... Jazyk - 3.třída Čeština ø 80.5% / 11409 × vyzkoušeno; Český jazyk - doplňovačka s/z Čeština ø 85 ... Český jazyk 5 Dokážeš to! - Knihkupectví Luxor ... .1% / 6193 × vyzkoušeno; pohádky-kouzelná školka Seriály ø 77.3% / 802 × vyzkoušeno; Český jazyk - čárky ve větě a vztahy mezi větami Čeština ø 78.3% / 14682 × vyzkoušeno; ČJ - Doplňování I/Y Čeština Český jazyk 6 Dokážeš to! Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodno ... Český jazyk 6 - kol. | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Dokážeš to! Český jazyk 6je nová cvičebnice, která provede žáky 6. třídy základy českého jazyka. Jednotlivé kapitoly ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY