Conan žoldnéř

Conan žoldnéř - Andrew J. Offutt | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Andrew J. Offutt
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Conan žoldnéř.pdf


Chcete si knihu přečíst?Conan žoldnéř ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew J. Offutt. Číst Conan žoldnéř Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nedlouho po zkáze arenjunské Věže slona vyslechne Conan jedné noci rozhovor dvojice zlodějů, kteří se chystají vykrást dům proslulého čaroděje Hisarra Zula a velký Cimmeřan se rozhodne, že je předběhne. Tady se poprvé objevuje zlodějka Ispharana, s níž se Conan později a v jiných příbězích, setkal ještě několikrát. Bohužel, v tajemném Zulově domě, střeženém zombiemi, ho čeká smrtelné nebezpečí... přijde o vlastní duši!To je mimo jiné důvod, proč se dá najmout jako osobní strážce vznešené paní Khasthris, která cestuje ve službách své sestřenky – královny Khauranu. Nájemní zabijáci, intriky u Královského dvora, temná magie i Písečný démon – to vše najdeme ve dvou pevně vázaných příbězích mladého Cimmeřana, která začnou v zamorském Arenjunu a skončí až v dalekém Khauranu.


...oldnéř. Andrew J. Offutt. Nedlouho po zkáze arenjunské Věže slona vyslechne Conan jedné noci rozhovor dvojice zlodějů, kteří se chystají vykrást dům proslulého čaroděje Hisarra Zula a velký Cimmeřan se rozhodne, že je předběhne ... Conan žoldnéř | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Všechny informace o produktu Kniha Conan Žoldnéř, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Conan Žoldnéř. Conan Žoldnéř od 188 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Conan Žoldnéř Nedlouho po zkáze arenjunské Věže slona vyslechne Conan jedné noci rozhovor dvojice zlodějů, kteří se chystají vykrást dům proslulého čaroděje Hisarra Zula ... Conan Žoldnéř - Andrew J. Offutt — Kniha.cz ... .cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Conan Žoldnéř Nedlouho po zkáze arenjunské Věže slona vyslechne Conan jedné noci rozhovor dvojice zlodějů, kteří se chystají vykrást dům proslulého čaroděje Hisarra Zula a velký Cimmeřan se rozhodne, že je předběhne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY