Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení

Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení - Philip Pullman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Philip Pullman
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip Pullman. Číst Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Některé příběhy jsou jako hodinový strojek. Natáhneš je a ony jdou, ubíhají a nic je nezastaví. Hodinářský učedník, mechanický rytíř v brnění, malý princ se strojkem místo srdce a tajemný doktor Kalmenius, o kterém se povídá, že je to sám ďábel… Vezmeš tyto postavy, usadíš je ve vyhřátém hostinci uprostřed zasněžené zimní krajiny, otočíš klíčkem a tím v nich probudíš život. Pojednou se začne odvíjet vzrušující romantický i strašidelný příběh, nezadržitelně, tik tak, jako neúnavný hodinový strojek. Brilantní vypravěčské umění světoznámého britského spisovatele ocení malí i dospělí čtenáři. Mrazivý příběh z pera jednoho z nejslavnějších současných světových spisovatelů se dostal do užší nominace na Whitbread Award a na Carnegie Medal. Dočkalse také několika divadelních i dvou operních adaptací.


...íběh na jedno natažení. Některé příběhy jsou jako hodinový strojek ... Specifikace Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení ... ... . Natáhneš je a ony jdou, ubíhají a nic je nezastaví. Hodinářský učedník, mechanický rytíř v brnění, malý princ se strojkem místo srdce a tajemný doktor Kalmenius, o kterém se povídá, že je to sám ďábel… Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení Autor: Pullman, Philip Nakladatel: Argo EAN: 9788025727188 ISBN: 978-80-257-2718-8 Originál: Clockwork or All Wound Up Překlad: Křesťanová, Dominika Popis: 1× kniha, vázaná, 92 stran, česky Rozměry: 11 × 18,9 cm Rok vydání: 2019 (2. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Hodinový strojek aneb Příb ... Hodinovy strojek levně | Mobilmania zboží ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení - Philip Pullman, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a rece...SOUVISEJÍCÍ KNIHY