Jak to mají mámy: Psychologický výzkum mateřství

Jak to mají mámy: Psychologický výzkum mateřství - Petra Daňsová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Daňsová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to mají mámy: Psychologický výzkum mateřství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak to mají mámy: Psychologický výzkum mateřství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Daňsová,. Číst Jak to mají mámy: Psychologický výzkum mateřství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie autorského kolektivu IVDRM FSS MU popisuje psychologické aspekty mateřství dnešních žen. Data z projektu zaměřeného na počátky rodičovství zasazuje do kontextu současných psychologických poznatků z oblasti péče o dítě, trendů ve výchově, ideálů v mateřství či utváření vztahu k dítěti. Publikace nabízí pohled na slaďování rodinného a pracovního života, zapojení otců do péče o dítě a spolupráci rodičů při výchově.


...mají mámy. Psychologický výzkum mateřství ... PDF matka ; rodičovská role ; péče o dítě ; rodinný život ... ... ... Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť. eBooks. Monografie popisuje psychologické aspekty mateřství dnešních žen. Stiahnuť pdf 3 MB (2 x) Pridať do knižnice. Páči sa mi (0 x) JAK TO MAJÍ MÁMY: Psychologický výzkum mateřství. Book · December 2018 ... Jak to mají mámy. Psychologický výzkum mateřství Zuzana Masopustová, Petra Daňsová, Lenka Lacinová a kol. Kategorie. ... ideálů v mateřství či utv ... Jak to mají mámy. Psychologický výzkum mateřství - eKnizky.sk ... . Kategorie. ... ideálů v mateřství či utváření vztahu k dítěti. Publikace nabízí pohled na slaďování rodinného a pracovního života, zapojení otců do péče o dítě a spolupráci rodičů při výchově. ... Petra Daňsová, Renata Hlavová, Tereza Chrudinová, Le...SOUVISEJÍCÍ KNIHY