Modrá hodina

Modrá hodina - Alžběta Dvořáková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alžběta Dvořáková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Modrá hodina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Modrá hodina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alžběta Dvořáková. Číst Modrá hodina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohádková knížka vypráví o bytostech, které přicházejí na svět ze snů lidí a zvířat, o netopýrech, kteří na půdě vychovávají svá mláďata a ochotně se ujmou i jednoho malého dráčka, o dvou sourozencích na letních prázdninách, o jejich dědečkovi, který kdysi býval pilotem dopravního letadla, a o zvláštním tvorovi, jenž se jmenuje Medrysous. Knížka je určená dětem mladšího školního věku. Alžběta Dvořáková je spisovatelka a lektorka. V Portále vyšly její knížky Nanukova dobrodružství, Herkules a strašidla a Herkules na zámku.


...drá hodina. Modrá hodina pochází z francouzského výrazu L'heure Bleue, který znamená dobu svítání a soumraku ... Modrá hodina | ESO Česko ... . Je to zhruba hodina po západu nebo před východem slunce, kdy už, anebo ještě, není denní světlo, ale ani úplná tma. Obloha bývá tmavě modrá, pouliční osvětlení už, anebo ještě, svítí. Modrá hodina pochází z poetického francouzského výrazu l'heure bleue, který se odkazuje na dobu svítání a soumraku každé ráno a večer, kdy není ani úplné denní světlo, ani úplná tma.Tato doba je zvláštní kvalitou svého světla, během ní má obloha modrou barvu a přibližně stejný jas jako u ... Zlatá hodina - Wikipedie ... .Tato doba je zvláštní kvalitou svého světla, během ní má obloha modrou barvu a přibližně stejný jas jako umělé osvětlení budov a pouličního osvětlení. Modrá hodina . Add a Plot » Star: Eva Vejmelková . Added to Watchlist ... Modrá hodina není náročné čtení, je zde použito hodně před...SOUVISEJÍCÍ KNIHY