Hůř než mrtví: Pravá krev

Hůř než mrtví: Pravá krev - Charlaine Harris | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Charlaine Harris
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hůř než mrtví: Pravá krev.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hůř než mrtví: Pravá krev ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlaine Harris. Číst Hůř než mrtví: Pravá krev Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po katastrofě způsobené hurikánem Katrina a neméně strašném atentátu na shromáždění upírů se Sookie cítí sice v bezpečí, ale poněkud zmatená. Touží jen po tom, aby se věci vrátily do starých kolejí. Avšak její přítel Quinn je mezi pohřešovanými. A situace se mění, ať už si to vampíři v jejím okolí přejí, či nikoli. V neodvratné bitvě bude Sookie čelit nebezpečí a smrti - a co horšího, zradě někoho, koho má ráda. Až chladná krev přestane téci, bude její svět už navždy jiný.


...rev 8. Žánr: ... Jestliže předchozí kniha tento směr jen nesměle naznačila, Hůř než mrtví ho postulují jako daný a závazný ... Kniha Pravá krev 8 - Hůř než mrtví - Charlaine Harris ... ... . A doufejme, že to tak bude i do budoucna, protože tento formát příběhu má rozhodně větší potenciál, než rádoby romantické sondy do duše sexuálně uspokojené ženy. ... Horor Pravá krev - Hůř než mrtví autor Harris CharlainePo katastrofě způsobené hurikánem Katrina a neméně strašném atentátu na shromáždění upírů se Sookie cítí sice v bezpečí, ale poněkud zmatená. Touží jen po tom, aby se věci vrátili do starých kolejí. Avšak její přítel Quinn je mezi pohřešovanými. Hůř než mrtví P ... Hůř než mrtví: Pravá krev - KOSMAS.cz ... . Touží jen po tom, aby se věci vrátili do starých kolejí. Avšak její přítel Quinn je mezi pohřešovanými. Hůř než mrtví Pravá krev. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY