Má to cenu?: Lekce z ekonomie

Má to cenu?: Lekce z ekonomie - Hana Lipovská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Lipovská
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Má to cenu?: Lekce z ekonomie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Má to cenu?: Lekce z ekonomie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Lipovská. Číst Má to cenu?: Lekce z ekonomie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve třetím svazku edice Munice sestoupíme ke kořenům ekonomické organizace naší společnosti. Oprášíme klíčové téma, které v posledním století leželo poněkud ladem: vztah hodnoty a ceny. Kniha přináší odpovědi na otázky: Proč vyjadřujeme cenu v penězích? Má stát ručně šitá košile násobně více než košile ušitá na stroji? Jak tvořil své ceny Baťa? Souvisí cena kávy s cenou kytary? Proč jsou diamanty dražší než voda? Jak vysoká či nízká musí být cena, aby byla nespravedlivá? Je trh nemorální? Na kterém typu informací lze vydělávat čestně? Proč nejsou vynikající učitelé placeni stejně jako špičkoví fotbalisté? Jsou ekonomové cyničtí? Autorka Ing. Hana Lipovská je výraznou představitelkou nastupující generace českých ekonomů. Působí na Katedře ekonomie Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity.


...to kniha má cenu! Pro někoho se může zdát velikost knihy zavádějící - ale není ... Má to cenu? | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Kniha, jasně a stručně popisuje nejzákladnější část ekonomiky. Stejně tak, jako naše tělo tvoří kousky DNA, v ekonomice to stejné platí pro cenu, proto vřele doporučuji přečíst si právě tuto knihu!... Má to cenu? - Lekce z ekonomie. ... Proč vyjadřujeme cenu v penězích? Má stát ručně šitá košile násobně více než košile ušitá na stroji? Jak tvořil své ceny Baťa? Souvisí cena kávy s cenou kytary? Proč jsou diamanty dražší než voda? Jak vysoká či nízká musí být cena, aby byla nespravedlivá? COVID-19 Resources. Reliable information about the coronavirus (COVID-19) is available from the World He ... Má to cenu? Lekce z ekonomie. (eBook, 2019) [WorldCat.org] ... . Reliable information about the coronavirus (COVID-19) is available from the World He...SOUVISEJÍCÍ KNIHY