Na rozcestí ke štěstí/od štěstí

Na rozcestí ke štěstí/od štěstí - Daniela Krolupperová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Krolupperová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na rozcestí ke štěstí/od štěstí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na rozcestí ke štěstí/od štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Krolupperová. Číst Na rozcestí ke štěstí/od štěstí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvojkniha pro mladší školní věk, která spojuje příběh s poučením. První kniha prostřednictvím jednoduchých zážitků, které jsou dětem důvěrné známé z jejich prostředí (sourozenecká nevraživost, neochota půjčovat své věci, žárlivost na úspěšnější kamarády, vlastní lenost atd.) seznamuje čtenáře se sedmi největšími lidskými špatnostmi. Každý z příběhů je zasazen do dětského světa, odehrává se v nebližší rodině nebo v dětském kolektivu. Druhá kniha obsahuje též sedm příběhů se stejnými hrdiny, ovšem hlavní postava se tentokrát zachová jinak, dobře. Rodiče a děti mohou díky jednoduchým příběhům citlivě pracovat s otázkami toho, co je správné a špatné, co jsou lidské slabosti a jak je zároveň skvělé jim nepodlehnout. Knihu uvítají děti mladšího školního věku, rodiče, prarodiče, pedagogové. Daniela Krolupperová je překladatelka a novinářka, vydala řadu oceňovaných knih pro děti, v Portále např. Mizící hmyzíci, Jde sem lesem, Polární pohádka, Tajemství olivového háje aj.


...ka je oboustranná. Na rozcestí ke štěstí jsou příběhy líčeny s dobrým koncem, kdy se Jirkovi podaří svou slabost překonat ... Na rozcestí ke štěstí - Daniela Krolupperová; Michaela ... ... . Např. když si uvědomí, že není hezké se vytahovat nad ostatní kamarády, i když mu něco hodně jde. Na rozcestí od štěstí jsou naopak příběhy líčeny se „špatným koncem". Chodí do třetí třídy, má maminku, tatínka a dvě sestry. Rád a dobře jezdí na koloběžce. Vždy jeden příběh se dotýká zmíněných nectností. Kniha je jedinečná v tom, že z jedné strany, a to té ke štěstí, v ... Dětská literatura | Na rozcestí ke štěstí/od štěstí ... ... . Vždy jeden příběh se dotýká zmíněných nectností. Kniha je jedinečná v tom, že z jedné strany, a to té ke štěstí, vždy příběh nachází cestu, jak ze špatného chování ven. Na konci každého příběhu jsou otázky k textu. Objednávejte knihu Na rozcestí ke štěstí/od štěstí v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokoj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY