Policejní křeček

Policejní křeček - Daniela Krolupperová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Krolupperová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Policejní křeček.pdf


Chcete si knihu přečíst?Policejní křeček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Krolupperová. Číst Policejní křeček Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pes ve službách zákona dnes nikoho nepřekvapí. Ale policejní křeček? A opravdu jeden takový existuje! Jmenuje se Bruno a žije v teráriu u druháka Jirky. Když se ukáže, že křeček mluví, Jirka zajásá, takového kamaráda nikdo nemá. Zvídavý křeček se naučí i číst, a zatouží poznat svět za dveřmi domu. Jednoho dne se Bruno skutečně dostane ven a přihodí se něco neuvěřitelného. Z drobného hlodavce se stane postrach zlodějů v širokém okolí!


...cejní křeček? A opravdu jeden takový existuje! Jmenuje se Bruno a žije v teráriu u druháka Jirky ... Policejní křeček | Albatros.sk ... . Když se ukáže, že křeček mluví, Jirka zajásá, takového kamaráda nikdo nemá. Zvídavý křeček se naučí i číst, a zatouží poznat svět za dveřmi domu. Jednoho dne se Bruno skutečně dostane ven a přihodí... Ale policejní křeček? A opravdu jeden takový existuje! Jmenuje se Bruno a žije v teráriu u druháka Jirky. Když se ukáže, že křeček mluví, Jirka zajásá, takového kamaráda nikdo nemá. Zvídavý kř ... Policejní křeček od 179 Kč - Heureka.cz ... . Když se ukáže, že křeček mluví, Jirka zajásá, takového kamaráda nikdo nemá. Zvídavý křeček se naučí i číst, a zatouží poznat svět za dveřmi domu. Jednoho dne se Bruno skutečně dostane ven a přihodí se ... Policejní křeček, Bubáček a Myšošlap, či Zmizelá škola a Kouzelná aktovka. Bibliografie. Proč mluvíme česky, Albatros (2003) Viropis aneb Jak bacit bacila, Albatros (2004) Zuzanka, Albatros (2005) Hurááá prázdniny, Mladá fronta (2005) Zuza...SOUVISEJÍCÍ KNIHY