Přízraky

Přízraky - Ed McBain | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ed McBain
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přízraky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přízraky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ed McBain. Číst Přízraky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Krátce před Vánocemi je na ulici nalezena mrtvola mladé ženy, která se zřejmě vracela z nákupu. V domě, v luxusním apartmá, je další zavražděný – úspěšný spisovatel Gregory Craig, autor bestselleru ze světa duchů. Detektivové z 87. policejního revíru však mají co činit s vraždami zcela konkrétními, nikoli s přízraky, a postupně se dostávají až k podivné smrti Craigovy manželky, k níž došlo před několika lety.


... zdravé výživě, psychologii, ekologii, terapii, hojnosti a duchovních tématech ... Příznaky transformace - meditace, horoskopy, články, zdraví ... . KONTAKT: Ava Chrtková Brožová - [email protected] Scorpions, Bon Jovi, The Eagles, Aerosmith, U2, Led Zeppelin - Now That's What I Call Power Ballads - Duration: 1:24:25. Rock Music Recommended for you Přízraky (česky také Příšery nebo Strašidla) napsal Ibsen roku 1881, za svého pobytu v Římě.Tiskem hra vyšla ještě v témže roce a to v nákladu deseti tisíc kusů v Koda ... Přízraky / The Frighteners (1996) | ČSFD.cz ... .Tiskem hra vyšla ještě v témže roce a to v nákladu deseti tisíc kusů v Kodani. Druhé vydání vyšlo v roce 1894.Hra byla skandinávskými divadly odmítnuta, a tak byla poprvé uvedena v Chicagu v Aurora Turner Hall, roku 1882, což bylo zároveň i první uvedení Ibsena a jeho ... Přízraky jsou mimořádně tísnivé, emocionální, účinkující však nepřehravají. Herecky též opět vynikající, závě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY