Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení

Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení - Jiří Dušek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace slouží především jako praktická příručka pro zavedení vnitropodnikového účetnictví v účetní jednotce. Nezavádí žádné odborné termíny. Je vhodná pro účetní, kteří mají povinnost vnitro účetnictví ve firmě zavést. Na konkrétních příkladech uvádí způsob vytvoření účtové osnovy pro vnitro účetnictví. Podrobně se zabývá problematikou klíčování ve firmě, které představuje základní analytické rozčlenění firmy. V jednotlivých krocích uvádí postup jak zavést vnitro účetnictví i čeho se vyvarovat. Pro ty, co již vnitro účetnictví zpracovávají, může být inspirací k jeho rozvoji. Publikace je vhodná pro firmy, které se rozhodují zavést vnitro účetnictví. Svojí jednoduchostí je vhodná i pro studenty.


...nitropodnikové účetnictví -- praktický návod s podklady na jeho zavedení - Jiří Dušek ... Vnitropodnikové účetnictví | Knihkupectví Serius.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Hledáte Vnitropodnikové účetnictví - Praktický návod s podklady na jeho zavedení od Jiří Dušek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Obchod Alza.cz Elektro prodává tento produkt Vnitropodnikové úč ... Vnitropodnikové účetnictví -- praktický návod s podklady ... ... . 33 prodejen po celé ČR Obchod Alza.cz Elektro prodává tento produkt Vnitropodnikové účetnictví: praktický návod s podklady na jeho zavedení, dnes za výhodnou cenu 154 Kč. Nakupujte, dokud je toto zboží ještě k dispozici skladem. Produkt je v kategorii Účetnictví. Kompletní podrobnosti o prodejci a recenze produktu si přečtete níže. DUŠEK, J...SOUVISEJÍCÍ KNIHY