Hlavu mírně vzhůru, ženy!: Vlastní cestou k sebeúctě

Hlavu mírně vzhůru, ženy!: Vlastní cestou k sebeúctě - Milena Mikulková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Milena Mikulková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlavu mírně vzhůru, ženy!: Vlastní cestou k sebeúctě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hlavu mírně vzhůru, ženy!: Vlastní cestou k sebeúctě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Mikulková. Číst Hlavu mírně vzhůru, ženy!: Vlastní cestou k sebeúctě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Být ženou je dar. Být krásnou ženou je poslání. Být spokojenou ženou je umění. Umění, které objevujeme my ženy snad celý život. Protože tím, co je pro nás charakteristické, je naše proměnlivost. Proměnlivost, která je na jednu stranu inspirací, jistým druhem dobrodružství. Na druhou stranu je i bezednou studnicí stále nových výzev. Pro nás samotné, ale i pro naše okolí. A někdy hned na hladině, jindy na svém nejhlubším dně, najdeme to nejcennější - své ženství, svoji hodnotu. Cestu k tomuto pokladu má každá z nás zcela originální. Z jednotlivých milníků na cestě k sebeúctě, k nalezení či potvrzení vlastní hodnoty, je složena mozaika témat této knihy. Chci, aby kniha přinesla ženám pohlazení. Aby probudila povinnostmi a zodpovědností překrytou křehkost. Aby se znovu roztančila ženská ladnost, hravost a půvab, který je ozdobený úsměvem a jiskřičkami štěstí v očích. Aby svět voněl a krásněl. Díky ženám, které chtějí být ženami. Díky mužům, kteří v nich tuto krásu objeví a dovolí ji rozkvést.


...mírně vzhůru, ženy! Témata knihy jsou složena z jednotlivých milníků ženy na cestě k sebeúctě a k nalezení či potvrzení vlastní hodnoty ... Hlavu mírně vzhůru, ženy! Beseda spojená s autorským ... ... . Být spokojenou ženou je totiž umění, které... Kniha: Hlavu mírně vzhůru, ženy! -- Vlastní cestou k sebeúctě - Milena Mikulková; Olga Pazerini. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Hlavu mírně vzhůru, ženy! ... Milena Mikulková Hlavu mírně vzhůru, ženy! Vlastní cestou k sebeúctě Ilustrace Olga Pazerini Vydala GR ... Hlavu mírně vzhůru, ženy! - Mikulková Milena | Knihy Grada ... . ... > Hlavu mírně vzhůru, ženy! ... Milena Mikulková Hlavu mírně vzhůru, ženy! Vlastní cestou k sebeúctě Ilustrace Olga Pazerini Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 tel.: 234 264 401 www.grada.cz jako svou 7234. publikaci Realizace obálky Vojtěch Kočí Sazba Jan Šístek Odborná redaktorka Šárka Kratoch...SOUVISEJÍCÍ KNIHY