Nedělní pedagogické krasořeči: O obratech a vyvažování ve výchově a vzdělávání

Nedělní pedagogické krasořeči: O obratech a vyvažování ve výchově a vzdělávání - Tomáš Janík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Janík
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nedělní pedagogické krasořeči: O obratech a vyvažování ve výchově a vzdělávání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nedělní pedagogické krasořeči: O obratech a vyvažování ve výchově a vzdělávání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Janík. Číst Nedělní pedagogické krasořeči: O obratech a vyvažování ve výchově a vzdělávání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší reflexi vybraných problémů vzdělávání, a to formou kratších textů spadajících do žánru nedělních krasořečí. Ty se mají vyznačovat povedeným jazykovým provedením, mají zpracovávat podstatné problémy či dilemata oboru a mají mít šťastný konec. Tato sbírka obsahuje deset krasořečí zastřešených tématem obratů a vyvažování ve výchově a vzdělávání – týkají se školy, školního vzdělávání, kurikula, vyučování a učení, pedagogických profesí a zejména učitelství. Kniha je určena pro širší veřejnost – nikoliv nezbytně odbornou.


... Janík: Nedělní pedagogické krasořeči: tentokrát o obratech a vyvažování ve výchově a vzdělávání Dějiny pedagogiky jsou dějinami prostupujících se obratů: k dítěti - ke společnosti - ke kultuře ... Odborné knihy | PdF - Institut výzkumu školního vzdělávání ... . Nedělní pedagogické krasořeči: tentokrát o ničem a o všem ve vzdělávání. Zkoušel jsem napsat něco o ničem a zjistil jsem, jak obtížně uchopitelné něco je, když má být zprostředkováno jiným. Otevřel se problém obsahu, o nějž jde, nemá-li docházet k vyprazdňování (ve) vzdělávání... Kniha přináší reflexi vybraných problémů vzdělávání, a to formou kratších textů spadajících do ... Tomáš Janík: Nedělní pedagogické krasořeči: tentokrát o ... ... . Otevřel se problém obsahu, o nějž jde, nemá-li docházet k vyprazdňování (ve) vzdělávání... Kniha přináší reflexi vybraných problémů vzdělávání, a to formou kratších textů spadajících do žánru nedělních krasořečí. Ty se mají vyznačovat povedeným jazykovým provedením, mají zpracovávat podstatné problémy či dilemata oboru a mají mít šťastný konec. Ta...SOUVISEJÍCÍ KNIHY