Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh

Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh - Judy Murray | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Judy Murray
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Judy Murray. Číst Cesta k vítězství - Náš tenisový příběh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha pojednává o tenisovém, ale i životním příběhu budoucích světových jedniček Andyho a Jamieho Murray. Z malého skotského městečka Dunblane to oba dotáhli na nejvyšší tenisové posty a vy můžete být u toho. Kniha nabízí řadu pozitivních, ale i negativních zkušeností a následně popisuje, jak se z toho rodina poučila, čímž vzniká mnoho cenných rad pro lidi a rodiče pohybující se v tenise. Kniha detailně vykresluje očima matky a zároveň úspěšné tenisové trenérky celou cestu tenisových hvězd od jejich začátků v dětství, podmínkách tenisového zákulisí, překážek a hledání jejich řešení, nalezení a využití silných stránek, k dosažení úplného vrcholu. Pod vedením Ivana Lendla dosáhl Andy Murray na vysněný wimbledonský titul a autorka se k tomuto tématu věnuje v jedné z kapitol. Judy Murray se sama stala v roce 1995 skotskou národní trenérkou a byla první ženou, která úspěšně absolvovala "Performance Coach Award" britského tenisového svazu. Vychovala čtyři daviscupové a jednu fedcupovou hráčku, včetně jejích dvou synů Jamieho a Andyho. V roce 2011 byla zvolena kapitánkou britského fedcupového týmu.


... vítězství - Náš tenisový příběh Autor: Murray, Judy Nakladatel: Holcombe Brook EAN: 9788090695238 ISBN: 978-80-906952-3-8 Originál: Knowing The Score - My family and Our Tennis Story Překlad: Filjo, Catherine Popis: 1× kniha, brožovaná, 204 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Murray Judy - Knihkupectví Ládví ... . vydání) Kniha pojednává o tenisovém, ale i životním příběhu budoucích světových jedniček Andyho a Jamieho Murray. Z malého skotského městečka Dunblane to oba dotáhli na nejvyšší tenisové posty a vy můžete být u toho. Kniha nabízí řadu pozitivních, ale i negativních zkušeností a následně popisuje, jak se z toho rodina poučila, čímž vzniká mnoho cenných rad pro ... Knih ... Tenistky | Knihy.ABZ.cz ... . Z malého skotského městečka Dunblane to oba dotáhli na nejvyšší tenisové posty a vy můžete být u toho. Kniha nabízí řadu pozitivních, ale i negativních zkušeností a následně popisuje, jak se z toho rodina poučila, čímž vzniká mnoho cenných rad pro ... Knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY