Osamělý střelec

Osamělý střelec - John Grisham | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Grisham
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Osamělý střelec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Osamělý střelec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Grisham. Číst Osamělý střelec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sebastian Rudd není typický advokát. Úřaduje v dodávce, nemá firmu ani společníky, zaměstnává pouze svého řidiče. Žije sám v malém, ale extrémně zabezpečeném střešním bytě. Je rozvedený, pije bourbon a neustále nosí zbraň. Sebastian Rudd obhajuje lidi, které nikdo obhajovat nechce: zdrogovaného potetovaného mladíka, údajného vyznavače satanismu a vraha dvou holčiček; mafiánského šéfa v cele smrti; majitele domu obviněného ze střelby na zásahovou jednotku. Proč zrovna tyhle klienty? Protože Sebastian věří, že každý má nárok na spravedlivý proces. Nesnáší pojišťovny, banky a velké korporace; nedůvěřuje státní správě a justiční systém a jeho zdánlivě etické chování jsou mu k smíchu. Sebastian jednoduše nenávidí bezpráví a použije jakýkoli prostředek, podvod, lest či machinaci, aby ho porazil. I když jde často hlavou proti zdi… Sebastian Rudd je jednou z dosud nejbarvitějších, nejrozporuplnějších a nejživěji nastíněných postav Johna Grishama. Osamělý střelec, drsný, vtipný a nezdolný, představuje mistrovství thrilleru z právnického prostředí v jeho nejdokonalejší podobě.


... střelec je vlastně série několika povídek se společným jádrem ... Kniha: Osamělý střelec (John Grisham) | bux.sk ... . Nechybí obvyklý autorův sarkasmus, nadhled a zajímavé právnické příběhy. Z mého pohledu je to ale nejmíň reálná postava, o které jsem z pera autora četla, některé věci se dokonce zbytečně opakovaly. Všechny informace o produktu Kniha Osamělý střelec, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Osamělý střelec. Osamělý střelec od 239 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme pe ... Kniha: Osamělý střelec (John Grisham) | Martinus ... . Osamělý střelec od 239 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Napřed osamělý střelec, teď koronavirus . 21.03.2020 07:52 Původní zpráva . Sdílejte: Facebook Twitter Email. Chirurg a manažer Jiří Havrlant řídí Fakultní nemocnici Ostrava teprve třináctý měsíc, byl to ovšem h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY