Předlékařská první pomoc

Předlékařská první pomoc - Jan Bydžovský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bydžovský
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Předlékařská první pomoc.pdf


Chcete si knihu přečíst?Předlékařská první pomoc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bydžovský. Číst Předlékařská první pomoc Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý z nás by ji měl znát, každý z nás ji ve svém životě bude pravděpodobně někdy potřebovat a nikdo nevíme, kdy to bude - kdy naše znalosti a pohotová reakce zachrání lidský život. Přinášíme vám proto neocenitelnou publikaci, které byste měli věnovat pozornost dříve, než to, co se v ní dočtete, budete potřebovat pro někoho ve svém okolí, své blízké nebo sebe. Renomovaný český autor, profesionální záchranář a lékař urgentního příjmu a zdravotnické záchranné služby vás přehledným a vyčerpávajícím způsobem seznámí s postupy při poskytování předlékařské první pomoci. Všem potenciálním laickým zachráncům, ale též zdravotníkům a studentům zdravotnických oborů, se tak dostává do ruky ucelená příručka sestavená na bázi nejnovějších poznatků.


...ktu Předlékařská první pomoc do škol ... První pomoc při poleptání kůže nebo oka | WorkMed ... . Realizátor: Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234, www.zshk.cz. Celkové náklady projektu: 4 723 763,20 Kč. Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Předlékařská první pomoc Každý z nás by ji měl znát, každý z nás ji ve svém životě bude pravděpodobně někdy potřebovat a nikdo nevíme, kdy to bude - kdy naše znalosti a pohotová reakce... Obecná první předlékařská pomoc ... Zásady první pomoci - Poranění kostí - zlomeniny - Vitalia.cz ... ... Obecná první předlékařská pomoc Obecné pokyny pro první předlékařskou pomoc Zásady pro poskytování první pomoci při expozici chemickým látkám ... První pomoc při zasažení látkami, které při požití mohou poškodit plíce (benzí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY