Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou

Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou - Tanja Askani | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tanja Askani
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tanja Askani. Číst Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Málokteré jiné zvíře sehrálo tak významnou roli v kulturní historii lidstva jako vlk. Je opředen mnoha mýty, objevuje se v pověstech i pohádkách. Lidé se ho báli, proto ho pronásledovali a zabíjeli. Na druhé straně byl důležitou postavou indiánských legend, kde symbolizoval sílu, soudržnost a mystické schopnosti. Kdo chce vlky poznat pravdivě a do hloubky, musí k nim přistupovat bez předsudků, s velkou dávkou empatie a trpělivostí. Měl by pečlivě pozorovat chování vlčí smečky, snažit se pochopit její způsob života i důležitost ekologických vazeb. Tanja Askani to dokázala. Během své dlouholeté praxe se naučila plně porozumět těmto fascinujícím bytostem, respektovat jejich pravidla a navázat s nimi obdivuhodný vzájemný vztah. Odchovala pár desítek handicapovaných vlčích mláďat, s nimiž pak zůstává v každodenním kontaktu. Poznatky z její práce, které jsou průběžně zveřejňovány vmédiích, významně korigují vžité mýty o tomto zvířeti a vzbuzují pozitivní zájem veřejnosti. Jelikož je zároveň vynikající fotografka, své publikace doplňuje unikátními momentkami ze života vlků. Kniha Vlčí stopy je autentickým vyprávěním autorky o jejím životě s vlky a podrobnostech ojedinělého, hlubokého vztahu. Podělí se s vámi o své dobrodružné příběhy, překvapivé zkušenosti a intenzivní emotivní zážitky.


...ivot s vlčí smečkou je podtitul knihy VLČÍ STOPY české autorky žijící v zahraničí, Tanji Askani ... Zvířata a příroda | NÁŠ SMĚR ... . Tato původem ostravská zootechnička žije v Německu, kde v prostředí Wildparku pečuje o skupinu vlků. Pozoruje a sžívá se s vlky Název: Vlčí stopy - Můj život s vlčí smečkou. Autor: Tanja Askani. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Fauna, chovatelství; ISBN: 978-80-204-5217-7. EAN: 9788020452177. Objednací kód: NH340517 Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou Málokteré jin ... Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou - Kultura21.cz ... . EAN: 9788020452177. Objednací kód: NH340517 Vlčí stopy: Můj život s vlčí smečkou Málokteré jiné zvíře sehrálo tak významnou roli v kulturní historii lidstva jako vlk. Je opředen mnoha mýty, objevuje se v pověstech i pohádkách. Lidé se ho báli, proto ho pronásledovali a zabíjeli. Na druhé straně byl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY