Alchymistova šifra – Volání přízraku

Alchymistova šifra – Volání přízraku - Kevin Sands | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kevin Sands
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Alchymistova šifra – Volání přízraku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Alchymistova šifra – Volání přízraku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin Sands. Číst Alchymistova šifra – Volání přízraku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtvrtý díl dobrodružné série plný magie, záhad a šifer.Christopher neví, kým je. Probouzí se sám daleko od domova a bez vzpomínek. Vesničané říkají, že ho posedlo neviditelné zlo a vědomí nabyl až po zásahu místní čarodějnice. Christopher tuší, že jeho stav souvisí se záhadným mizením dětí, ke kterému ve vesnici dochází. Lidé věří, že se vrátil zlovolný duch Bílé paní, která krade děti a pohlcuje jejich duše. Rozpomene se Christopher na své jedinečné nadání, vyřeší temné tajemství a objeví ztracené děti?


...lchymistova šifra - Volání přízraku Kevin Sands ... Alchymistova šifra - Volání přízraku - Kevin Sands ... ... . 4,0 ( 1) Čtvrtý díl dobrodružné série plný magie, záhad a šifer. Christopher neví, kým je. Probouzí se sám daleko od domova a bez vzpomínek. Vesničané říkají, že ho posedlo neviditelné zlo a vědomí nabyl až po zásahu místní čarodějnice. Christopher tuší, že ... Alchymistova šifra - Volání přízraku Autor: Sands, Kevin Nakladatel: Fragment EAN: 9788025341391 ISBN: 978-80-253-4139-1 Originál: The Blackthorn Key - Call of the Wrath Překlad: Dušek, Zdík Popis: 1× kniha, vázaná, 368 stran, česky Rozměry: 15,3 × 21,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) "Nikomu neprozraď, co jsem ti dal." Dok ... Alchymistova šifra: Alchymistova šifra - Kevin Sands ... ... . vydání) "Nikomu neprozraď, co jsem ti dal." Dokud Christopher Row...SOUVISEJÍCÍ KNIHY