Deep learning v jazyku Python: Knihovny Keras, TensorFlow

Deep learning v jazyku Python: Knihovny Keras, TensorFlow - François Chollet | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
François Chollet
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deep learning v jazyku Python: Knihovny Keras, TensorFlow.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deep learning v jazyku Python: Knihovny Keras, TensorFlow ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor François Chollet. Číst Deep learning v jazyku Python: Knihovny Keras, TensorFlow Online je nyní tak snadné!

POPIS


Strojové učení zaznamenalo v posledních letech pozoruhodný pokrok od téměř nepoužitelného rozpoznávání řeči a obrazu k nadlidské přesnosti. Od programů, které nedokázaly porazit jen trochu zkušenějšího hráče go, jsme dospěli k přemožiteli mistra světa.Za pokrokem ve vývoji učících se programů stojí tzv. hluboké učení (deep learning) – kombinace technických vylepšení, osvědčených postupů a teorií, které umožnily vyvinout množství dříve nerealizovatelných inteligentních aplikací. S jejich pomocí pak můžeme například analyzovat text či mluvené slovo, překládat z jazyka do jazyka, rozpoznávat osoby na sociálních sítích nebo používat samořídící automobily.Tato kniha naučí čtenáře navrhovat hluboce se učící systémy v jazyku Python, který je v současnosti nejpoužívanějším programovacím jazykem pro vývoj těchto systémů, a knihovny Keras a TensorFlow používané většinou vítězů soutěží systémů pro hluboké učení. Po prostudování knihy získáte znalosti a praktické dovednosti, díky nimž budete moci aplikovat hluboké učení ve svých vlastních projektech.Čtenáři této publikace potřebují jen středně pokročilé dovednosti tohoto jazyka a nemusí mít předchozí zkušenosti se strojovým učením ani s knihovnami Keras nebo TensorFlow.


...rning v jazyku Python Knihovny Keras, TensorFlow ... Deep learning v jazyku Python / Nejlevnější knihy ... . Chollet François. Tištěná kniha. ... a knihovny Keras a TensorFlow používané většinou vítězů soutěží systémů pro hluboké učení. Po prostudování knihy získáte znalosti a praktické dovednosti, díky nimž budete moci aplikovat hluboké učení ve svých vlastních ... Deep learning v jazyku Python. Nakladatelství: Grada. Podtitul: Knihovny Keras, TensorFlow Autor: François Chollet. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2019 Po ... Paperback: Deep learning v jazyku Python - Knihovny ... ... . Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2019 Počet stran: 328 Jazyk: cs Formát: PDF2 Cena s DPH: 424 Kč. Cena bez DPH ... Kniha: Deep learning v jazyku Python -- Knihovny Keras, TensorFlow - François Chollet. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Podtitul: Knihovny ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY