Falešná manželka

Falešná manželka - Julia Quinnová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Julia Quinnová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Falešná manželka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Falešná manželka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julia Quinnová. Číst Falešná manželka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Zdá se, že má jen dvě volby: zůstat sama a stát se starou pannou, nebo se výhodně vdát. Cecilie si překvapivě vybírá třetí možnost – vydává se přes Atlantik, pevně rozhodnuta najít svého bratra a vyléčit jej. Nenachází však bratra, ale jeho nejlepšího přítele, hezkého důstojníka Edwarda Rokesbyho. Je v bezvědomí a nutně potřebuje její pomoc. Cecilie přísahá, že s ním zůstane a zachrání mu život, i kdyby to znamenalo malou lež. Když se Edward po šesti měsících probere, je více než zmatený. Jeho vzpomínky jsou velmi mlhavé, a když mu všichni tvrdí, že Cecilie je jeho žena, tak tomu věří. V okamžiku pravdy však může mít Edward pro novou paní Rokesbyovou několik překvapení.


... tak mě nezklamala ani Falešná manželka ... Kniha Falešná manželka - Julia Quinn | Dobré Knihy.cz ... . Líbilo se mi, že je zde použitý trochu jiný a nebyl tam ten klasický koncept nenávidí se-milují se, ale jsou z toho zmatení-nechápou jednání druhé osoby-něco se stalo, aby si uvědomili, že se milují. Celá kniha byla napsaná s jemností a citem, že ten čas uplynul, aniž ... Recept, podle kterého se vám Falešná manželka zaručeně povede, najdete na Labužník.cz. Podívejte se na fotografie a hodnocen ... Falešná manželka - Julia Quinnová | KOSMAS.cz - vaše ... ... .cz. Podívejte se na fotografie a hodnocení ostatních kuchařů. Falešná manželka - tahle kniha je skvělá volba pro romantické duše. Uvnitř knihy se skrýrá krásný romantický příběh, při kterém se budete smát, možná si i pobrečíte, ale hlavně si u ní skvěle odd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY