Panoptikum

Panoptikum - Jeffery Deaver | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jeffery Deaver
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Panoptikum.pdf


Chcete si knihu přečíst?Panoptikum ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffery Deaver. Číst Panoptikum Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jeffery Deaver už dlouhá léta přivádí ke čtenářům geniální zločince, jejichž podlé skutky nezůstávají nepotrestány díky brilantnímu úsudku profesionálních strážců zákona. Duchovní otec detektiva Lincolna Rhyma se tentokrát rozhodl vydat sbírku svých povídek, v nichž je všechno trochu jinak - ale přesto, nebo snad právě proto, vám bude při jejich čtení běhat mráz po zádech a vaše představivost nabude netušených rozměrů. V každé ze šestnácti povídek na vás čeká moment překvapení. Nezáleží na tom, je-li hrdinkou krásná žena odhodlaná jít do krajností, jen aby se zbavila svého pronásledovatele, či dcera zapřisahající svého otce, aby nešel rybařit do míst, kde se odehrála série brutálních vražd. Hlavní postavou je zde i Shakespearův současník spřádající pomstu za krutý osud, jenž stihl jeho rodinu, ale také legendární Lincoln Rhyme, který zde řeší záhadu jednoho zmizení o vánočních svátcích. Deaverovy povídky jsou různorodé, provokativní, děsivé - a samozřejmě nabité dějovými zvraty, tak příznačnými pro tohoto autora.


...opticon is a type of institutional building and a system of control designed by the English philosopher and social theorist Jeremy Bentham in the 18th century ... Panopticon - definition of panopticon by The Free Dictionary ... . The concept of the design is to allow all prisoners of an institution to be observed by a single security guard, without the inmates being able to tell whether they are being watched. ... Panoptikum (ze starořeckého pānoptikón, tj. παν = pān, vše + οπτικό = k vidění) je sbírka zajímavých předmětů či rarit (např. voskové figuríny, anomálie lidského těla apod). Nejtypičtějším příkladem panoptik jsou tzv. freak shows rozšířené v 16. až 19. století v An ... Panoptikum Wax Museum - hamburg.com ... . voskové figuríny, anomálie lidského těla apod). Nejtypičtějším příkladem panoptik jsou tzv. freak shows rozšířené v 16. až 19. století v Anglii a Spojených státech.Z hlediska lidských anomálií byli v panoptikách ... Attractions near Panoptikum: (...SOUVISEJÍCÍ KNIHY