Šikovné básničky pro kluky a holčičky

Šikovné básničky pro kluky a holčičky - Romana Suchá | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Romana Suchá
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šikovné básničky pro kluky a holčičky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šikovné básničky pro kluky a holčičky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Romana Suchá. Číst Šikovné básničky pro kluky a holčičky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka je pokračováním oblíbené řady básniček Romany Suché. Opět vychází z jednoduchých a veselých říkanek spojených s půvabnými obrázky a nápady na pohybové hry a hříčky, kterými můžeme básničky doprovázet. Po rozpustilých básničkách pro malé dětské ručičky, veršovaných rozcvičkách a dovádivých básničkách pro malé dětské skupinky přináší čtvrtý díl básničky o běžných, ale ne vždy oblíbených dětských činnostech (česání vlásků, čištění zubů, uklízení hraček, oblékání apod.). Básničky mohou rodičům napomoci proměnit tyto běžné aktivity z trápení v zábavný rituál. Knihu opět doprovázejí veselé ilustrace Venduly Hegerové. PhDr. Romana Suchá je psycholožka, má zkušenosti z práce v mateřském centru, také působila jako školní psycholožka. Portál vydal její knížky Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky, Veršované rozcvičky pro kluky a holčičky a Dovádivé básničky pro kluky a holčičky.


...é básničky pro kluky a holčičky 4.5 ... Šikovné básničky pro kluky a holčičky - Digitální učební ... ... . 6 recenzí ; Knížka je pokračováním oblíbené řady básniček Romany Suché. Opět vychází z jednoduchých a veselých říkanek spojených s půvabnými obrázky a nápady na pohybové hry a hříčky, kterými můžeme básničky doprovázet. Po rozpustilých básničkách pro malé ... A Šikovné básničky pro kluky a holčičky medzi ne patria. Aktuálne u nás ide tá o zalievaní, ... Šikovné básničky pro kluky a holčičky / Nejlevnější knihy ... . Aktuálne u nás ide tá o zalievaní, pretože Adamko s tatinom každý večer polieva záhradu a balkón. Dlouhé sucho kytkám vadí, vodička je trochu zchladí. Vezmu rychle konvičku, pokropím jim hlavičku. Koncepce knížky vychází z tetralogie básniček, které již v Portále vyšly (Rozpustilé básničky, Dovádivé básničky, Šikovné básničky, Veršované rozcvičky). Hravé básničky pro kluky a holčičky rozvíjejí přirozenou komunikaci dětí předš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY