Budu správně mluvit: Chodíme na logopedii

Budu správně mluvit: Chodíme na logopedii - Dana Kutálková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Kutálková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Budu správně mluvit: Chodíme na logopedii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Budu správně mluvit: Chodíme na logopedii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Kutálková. Číst Budu správně mluvit: Chodíme na logopedii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chodíte s dítětem na logopedii? Pak je tento titul určen právě vám. Naučí vás pochopit nejen příčiny nejčastějších problémů s řečí, ale především principy metodických postupů, které se při odstraňování poruch výslovnosti, koktavosti, opožděného vývoje řeči, dysfázie, ale i dalších problémů používají. Díky této publikaci budou rodiče schopni klást na logopedii věcné dotazy a případně i argumentovat, pokud budou mít dojem, že by cosi mělo být jinak. Pomocí řady her, drobných cvičení a motivačních postupů se čtenáři naučí využívat jednotlivé etapy logopedické péče tak, aby neobtěžovala ani dospělé, ani děti, aby byla efektivní a vedla co nejrychleji k cíli, kterým je bezproblémový, kvalitní vývoj řeči.Knížka je také cenným zdrojem informací pro učitelky mateřských i základních škol a inspirací pro logopedické pracovníky.


...právně mluvit Chodíte s dítětem na logopedii? Pak je tento titul určen právě vám ... Budu správně mluvit / Nejlevnější knihy ... . Naučí vás pochopit nejen příčiny nejčastějších problémů s řečí, ale především principy... Kniha: Budu správně mluvit -- Chodíme na logopedii - Dana Kutálková ... (chodíme na logopedii) Další popis zobrazit. Přinášíme vám informace o logopedických poruchách a návod, kdy a kde hledat pomoc. Naučte se s námi postupy, kterými se jednotlivé poruchy odstraňují a které pomá ... PDF Budu správně mluvit - KOSMAS.cz ... . Naučte se s námi postupy, kterými se jednotlivé poruchy odstraňují a které pomáhají většině dětí. Všechny informace o produktu Kniha Budu správně mluvit Chodíme na logopedii, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Budu správně mluvit Chodíme na logopedii. E-kniha: Budu správně mluvit -- Chodíme na logopedii - Dana Kutálková ... K elektronické knize "Budu správně mluvit -- Ch...SOUVISEJÍCÍ KNIHY