Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit

Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit - Michal Vaněček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Vaněček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Vaněček. Číst Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Strhující thriller z nedaleké budoucnosti. Šéf odboru kybernetické kriminálky, plukovník Marek, se chystá na odchod do penze. Těší se na klidné časy na svém statku v Posázaví. Před odchodem na odpočinek si nechá ještě odoperovat koleno u svého kamaráda ze studií. V nemocnici se však dějí podivné věci. Dojde k náhlému výpadku elektřiny, následně Marek dostává jiné prášky, než má. Poněkud zvláštním způsobem jej kontaktuje bývalá vedoucí oddělení informačního systému. Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním. Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Pouští se do posledního pátrání ve svém životě, kde jde jemu i poněkud excentrické šéfce nemocničního IT doslova o krk. Jedinou záchranou pro ně zůstává, že i jejich protivníci budou nuceni uvěřit tomu, co jim tito dva profesionálové připraví za realitu. Příběh se odehrává v neurčitě nedaleké budoucnosti a vyvolává úvahy i obavy o tom, kam až může zajít manipulace s informacemi.


... proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním ... Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit ... ... . Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním. Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. ILUZE PRAVDY. Pravda je to, čemu jste . ochotni uvěřit... MICHAL VANĚČEK. Děkuji odborným poradcům za praktické rady a pomoc . s některým ... RECENZE: Iluze pravdy | Knihy Dobrovský ... . Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. ILUZE PRAVDY. Pravda je to, čemu jste . ochotni uvěřit... MICHAL VANĚČEK. Děkuji odborným poradcům za praktické rady a pomoc . s některými odbornými aspekty děje. Odborní poradci: RNDr. Stanislav Hájek. MUDr. Pavl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY