Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa

Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa - Zdeněk Adam, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Adam,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Adam,. Číst Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace, která dosud na našem trhu výrazně chybí, se věnuje zejména následujícím okruhům otázek a problémů: * vliv chronického stresu a psychické nepohody na vznik nemocí, aneb „trápení přivolává nemoci, spokojenost je odhání" * rozhovor lékaře s pacientem a sdělení špatné zprávy * nádorová choroba je onemocněním celé rodiny * co se stane, když lékař nemocnému řekne „máte maligní nemocnění“ * deprese a patologická únava spojená s maligní nemocí * jak žít s vědomím „mám nádorové onemocnění“ * Proč někdy vázne komunikace nemocného se zdravým partnerem o nemoci a o emocích s ní spojených? A proč má někdy lékař pocit, že příbuzní nemocného nevnímají situaci, nebo lékaře tlačí do nějakého řešení? To a mnohé další najdete v publikaci, kterou sepsali naši přední odborníci.


... onemocnění, psychika a stres příběhy pacientů s komentářem psychologa Adam Zdeněk , Klimeš Jeroným , Pour Luděk , Král Zdeněk , Onderková Alice , Čermák Aleš , Vorlíček Jiří ... Maligní onemocnění, psychika a stres | eKnihy ... ... ... Maligní onemocnění, psychika a stres Podnázov: příběhy pacientů s komentářem psychologa Aut. údaje: Zdeněk Adam ... [et al.] Spoluautori: Adam Zdeněk 1953-Klimeš Jeroným Pour Luděk Král Zdeněk 1964-Onderková Alice Čermák Aleš 1960-Vorlíček Jiří 1944-ISBN: 978-80-271-2539-5 (brož.) Vyd.údaje: Praha : Grada Publishing ... Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa Zdeněk Adam, kol. Nakladatel: Grada 2019 Maligní onemocnění, ... Maligní onemocnění, psychika a stres. Příběhy pacientů s ... ... .) Vyd.údaje: Praha : Grada Publishing ... Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa Zdeněk Adam, kol. Nakladatel: Grada 2019 Maligní onemocnění, psychika a stres. Příběhy pacientů s komentářem psychologa Stáhnout PDF Vyšlo v časopise: Klin Onkol 2019; 32(6): 473 Ka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY