Maskování činnosti jednotek pozemních vojsk

Maskování činnosti jednotek pozemních vojsk - Beketov, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Beketov,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Maskování činnosti jednotek pozemních vojsk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Maskování činnosti jednotek pozemních vojsk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Beketov,. Číst Maskování činnosti jednotek pozemních vojsk Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ani po několika desetiletích, která uplynula od prvého vydání knihy Maskování činnosti jednotek pozemních vojsk, neztrácí toto dílo na své aktuálnosti a významu. V publikaci, která má jednoznačně návodný účel, autoři objasňují na konkrétních příkladech maskovací činnosti jednotek v útoku, v obraně, za pochodu i při rozmístění mimo boj. Charakterizují základní prostředky a formy maskování a poskytují návod, jak toto maskování reálně provádět. Současně jsou ukázány způsoby a možnosti průzkumných prostředků, proti nimž maskování působí. Knihu ocení jak příslušníci pozemních vojsk, tak všichni, kteří se hlouběji zajímají o praktickou stránku bojových operací.


... několika desetiletích, která uplynula od prvého vydání knihy Maskování činnosti jednotek pozemních vojsk, neztrácí toto dílo na své aktuálnosti a významu ... Vojenská technika / Nejlevnější knihy ... . V publikaci, která má jednoznačně návodný účel, autoři objasňují na konkrétních příkladech maskovací činnosti jednotek v útoku, v obraně, za pochodu ... Ani po několika desetiletích, která uplynula od prvého vydání knihy Maskování činnosti jednotek pozemních vojsk, neztrácí toto dílo na své aktuálnosti a významu. V publikaci, která má jednoznačně návodný účel, autoři objasňují na konkrétních príkladech maskovací činnosti jednotek v útoku, v obran Ani po několik ... Maskování činnosti jednotek pozemních vojsk - A. A ... ... . V publikaci, která má jednoznačně návodný účel, autoři objasňují na konkrétních príkladech maskovací činnosti jednotek v útoku, v obran Ani po několika desetiletích, která uplynula od prvého vydání knihy Maskování činnosti jednotek pozemníc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY