Procvičujeme - Angličtina: Zábavný pracovní sešit

Procvičujeme - Angličtina: Zábavný pracovní sešit - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Procvičujeme - Angličtina: Zábavný pracovní sešit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Procvičujeme - Angličtina: Zábavný pracovní sešit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Procvičujeme - Angličtina: Zábavný pracovní sešit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Angličtina je lingua franca současnosti. Její zvládnutí je důležité pro budoucnost, ať už pro další studia, tak i pro budoucí povolání. V této knížce si mohou všichni zvídaví školáci procvičit své znalosti a zábavnou formou se přichystat do školy a zopakovat si probírané učivo. Knížka je připravena speciálně za účelem opakování a upevnění získaných vědomostí. Vše je navíc připraveno tak, aby učení bylo hrou.


... Procvičujeme - Angličtina -- Zábavný pracovní sešit ... Kniha: Procvičujeme 3. třída Vyjmenovaná slova | Knihy.ABZ.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Jazyky > Angličtina > Procvičujeme - Angličtina ... Procvičujeme - Angličtina Zábavný pracovní sešit. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Procvičujeme - Angličtina Nakladatel: Sun EAN: 97880 ... Procvičujeme - Angličtina: Zábavný pracovní sešit ... ... Procvičujeme - Angličtina Nakladatel: Sun EAN: 9788075674609 ISBN: Popis: 1× kniha, brožovaná, 72 stran, česky Rozměry: 16,5 × 23,5 cm Angličtina procvičujeme - Zábavný pracovní sešit - neuveden Angličtina je lingua franca současnosti. Její zvládnutí je důležité pro budoucnost, ať už pro další studia, tak i pro budoucí povolání. Dům knihy....SOUVISEJÍCÍ KNIHY