Moje velká obrázková knížka

Moje velká obrázková knížka - Nathalie Choux | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nathalie Choux
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje velká obrázková knížka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje velká obrázková knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nathalie Choux. Číst Moje velká obrázková knížka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Se kterými předměty se potkáváš nejčastěji? Jsou to tvé hračky, tvé oblečení nebo tvé oblíbené jídlo? A umíš je všechny správně pojmenovat? V této knížce si děti pomocí jednoduchých názorných ilustrací osvojí základní slovní zásobu. Naučí se rozeznávat jednotlivé kusy oblečení, zvířata i dopravní prostředky, které mohou vídat na ulicích. Je určena opravdu těm nejmenším "čtenářům", kteří se teprve učí poznávat svět pomocí pojmenovávání běžných jevů v něm. S pomocí rodičů se může stát první nejmilejší knihou, díky níž si děti do budoucna vybudují kladný vztah ke čtení.


...ká obrázková knížka je vhodná k učení se prvních slov - slova spojená s přírodou, jídlem, předměty, které dítě potkává doma, věci, které používá nebo se kterými si hraje, všechny zde najde vyobrazené a rodič mu je může ukazovat a učit ho je pojmenovávat ... Veľká obrázková knižka pre malé deti od 5,75 € - Heureka.sk ... . Se kterými předměty se potkáváš nejčastěji? Jsou to tvé hračky, tvé oblečení nebo tvé oblíbené jídlo? A umíš je všechny správně pojmenovat? V této knížce si děti pomocí ... Moje obrázková knížka 7 - "Momenty s kočkou"..... ..... Pro tuto "kapitolu Knížky" jsem použila fotografie mých kocourů - bratrů, kteří oslavili letos v ... Zboží ze stejné kategorie - Moje velká obrázková kn ... Moje velká obrázková knížka - YouTube ... ... Moje obrázková knížka 7 - "Momenty s kočkou"..... ..... Pro tuto "kapitolu Knížky" jsem použila fotografie mých kocourů - bratrů, kteří oslavili letos v ... Zboží ze stejné kategorie - Moje velká obrázková kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY