Nikdy nejez sám: Umění networkingu – jak budovat a rozvíjet pracovní vztahy

Nikdy nejez sám: Umění networkingu – jak budovat a rozvíjet pracovní vztahy - Keith Ferrazzi | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Keith Ferrazzi
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nikdy nejez sám: Umění networkingu – jak budovat a rozvíjet pracovní vztahy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nikdy nejez sám: Umění networkingu – jak budovat a rozvíjet pracovní vztahy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Keith Ferrazzi. Číst Nikdy nejez sám: Umění networkingu – jak budovat a rozvíjet pracovní vztahy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úspěšní lidé se od ostatních liší tím, že využívají moci mezilidských vztahů – „kontaktů“. Podle Keitha Ferrazziho spočívá tajemství úspěchu právě v networkingu. Ten nám otevírá nové příležitosti, pomáhá překonat překážky, obohacuje nás o zkušenosti i další klíčové kontakty. Kniha „Nikdy nejez sám“ si v USA získala pověst moderního nástupce klasiky Dalea Carnegieho „Jak získávat přátele a působit na lidi“ a patří mezi dlouhodobé bestsellery.


...Před pár dny jsem dočetl knihu Nikdy nejez sám a změnilo to můj život i všechny moje schůzky, návštěvy akcí, kde se setkávám s lidmi ... Kniha Nikdy nejez sám - Keith Ferrazzi | Dobré Knihy.cz ... . Autor knihy je pravděpodobně nejlepší networker na světě." - Marek Prchal, Médiář.cz „Všichni v byznysu víme, jak jsou pro nás kontakty a vztahy podstatné. Nikdy nejez sám: Umění networkingu - jak budovat a rozvíjet pracovní vztahy Keith Ferrazzi Nakladatel: Jan Melvil Publishing 2014 Nikdy nejez sám: Umění networkingu - jak budovat a rozvíjet pracovní vztahy - Ebook written by Keith Ferrazzi. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while ... Nikdy nejez sám - Keith Ferrazzi od 208 Kč - Heureka.cz ... . Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Nikdy nejez sám: Umění networkingu - jak budovat a rozvíjet pracovní vztahy. > Nikdy nejez sám...SOUVISEJÍCÍ KNIHY