Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí

Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí - Georges Simenon | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Georges Simenon
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Georges Simenon. Číst Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na soudní policii přichází každou sobotu muž, který si přeje mluvit s Maigretem. Než si však na něj komisař udělá čas, návštěvník si to pokaždé rozmyslí a odchází. Tak to trvá zhruba dva měsíce až do chvíle, kdy se neznámý podivín rozhodne Maigreta sledovat domů. Tam se mu svěří, že chystá vraždu, dokonce možná dvojnásobnou. Po tomto přiznání však záhadný muž zmizí a události naberou nečekaný spád… Smutný příběh, v němž Maigretoviv uších trpce zní slova poděkování od člověka, jemuž nedokázal pomoci.


... a případ slušných lidí Sedmdesátiletý René Josselin, bývalý vlastník významného podniku na výrobu papírových krabic a bezúhonný muž, je nalezen v křesle, zastřelen dvěma ranami z revolveru ... Georges Simenon - rôzne maigretovky - Bratislava - Bazoš.sk ... . Maigret, který se případu ujme, zjišťuje zarážející skutečnost: žádný objektivní důvod pro vraždu tu neexistuje! Maigret a případ slušných lidí - Sedmdesátiletý René Josselin, bývalý vlastník významného podniku na výrobu papírových krabic, je nalezen v křesle, zastřelen dvěma ranami z revolveru. Maigret, který se případu ujme, zjišťuje zarážející skutečnost: žádný objektivní důvod pro vraždu tu neexistuje! Hledáte Maigret a sobotní návštěvník Maigret a případ slušných lidí o ... Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných ... ... . Maigret, který se případu ujme, zjišťuje zarážející skutečnost: žádný objektivní důvod pro vraždu tu neexistuje! Hledáte Maigret a sobotní návštěvník Maigret a případ slušných lidí od Georges Simenon? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prod...SOUVISEJÍCÍ KNIHY