Pavilon z oblaků

Pavilon z oblaků - Laura Joh Rowlandová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Laura Joh Rowlandová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pavilon z oblaků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pavilon z oblaků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Joh Rowlandová. Číst Pavilon z oblaků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historik Caedmon Aisquith netuší, že jeho přednáška skončí dýkou v zádech. Že mu před očima zavraždí archeologa, který tvrdil, že templáři stačili odvézt svůj největší poklad přes Atlantik. Zdá se, že hlavní roli v tom hraje jistý kámen. A všechno nasvědčuje tomu, že posvátnou relikvií templářů nebylo nic menšího než Smaragdová deska, na níž prý je zapsáno tajemství samotného Stvoření. Caedmon a jeho přítelkyně Edie však brzy zjistí, že na klikaté cestě plné náznaků a šifer mají v patách smrtelného nepřítele.


... z oblaků. Rowlandová Laura Joh. Tištěná kniha ... Rowlandová Laura Joh - Pavilon z oblaků | Antikvariát Počta ... . Pevná šitá vazba. Titul doprodán. Prolistovat knihu Ukázky z E-knihy. Sestřenici šógunova komořího Sana unesli a znásilnili. Ale tím to všechno jen začíná... Historik Caedmon Aisquith netuší, že jeho přednáška skončí dýkou v zádech. Že mu před očima zavraždí archeologa, který tvrdil, že templáři stačili odvézt svůj největší poklad přes Atlantik. Thriller. Zase jedna z těch o něco slabších k ... Pavilon z oblaků - Joh Laura Rowlandová | Knihy Dobrovský ... . Thriller. Zase jedna z těch o něco slabších knih série. Opět až moc krutosti a násilí, o zvrhlostech ani nemluvě. V takových chvílích jsem si nejednou pomyslela, že ti Japonci jsou přece jen úplně jiní než my, Evropané... Elektronick...SOUVISEJÍCÍ KNIHY