Žena v temnotě

Žena v temnotě - Vanessa Savage | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vanessa Savage
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena v temnotě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žena v temnotě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vanessa Savage. Číst Žena v temnotě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Život rodiny Sarah a Patricka se vždy odvíjel v poklidu. Po smrti matky se ale pro Sarah začne vše měnit stále více k horšímu. Patrick cítí, že rodina potřebuje začít někde jinde a úplně znovu. Rozhoduje se proto, že se všichni odstěhují do domu, kde on sám kdysi dávno vyrůstal. Má to ale háček. Zatímco pro Patricka je ono místo spojeno se šťastnými vzpomínkami, pro všechny ostatní je to především dům, kde kdysi došlo k brutálnímu zavraždění rodiny, jež zde žila. A zatímco Patrick je přesvědčený, že se pro ně dům stane i přesto ideálním místem k novému životu, jejich děti zde trpí nočními můrami a pocitem, že je kdosi sleduje. Ani Sarah si není jistá, zda se ocitli na správném místě, neboť čím déle v domě bydlí, tím více se její manžel mění v kohosi úplně jiného. Mrazivý psychologický thriller o rodině, jež přestává normálně fungovat, a o tajemstvích, která nás pronásledují. Příběh, který uchvátí fanoušky B. A. Paris, Clare Mackintosh či knihy Osvícení Stephena Kinga.


...niha Žena v temnotě Přidat komentář ... Propojení cyklů ženy a přírody ... . pavla.ba. 10. května. Měla jsem velká očekávání. ... Kniha Žena v temnotě je v. Přečtených: 75x: Čtenářské výzvě ... Žena v temnotě. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Žena v temnotě 4. 2 recenze ; Mr ... Žena v temnotě - bazar | Databáze knih ... . ... Žena v temnotě 4. 2 recenze ; Mrazivý psychologický thriller o rodině, která přestává normálně fungovat, a o tajemstvích, jež nás pronásledují. Život rodiny Sarah a Patricka se vždy odvíjel v poklidu. Po smrti matky se ale pro Sarah začne všechno měnit stále více k hor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY