Internet pro úplné začátečníky: 3. aktualizované vydání

Internet pro úplné začátečníky: 3. aktualizované vydání - Martin Domes | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Domes
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Internet pro úplné začátečníky: 3. aktualizované vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Internet pro úplné začátečníky: 3. aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Domes. Číst Internet pro úplné začátečníky: 3. aktualizované vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Také byste se rádi konečně naučili využívat Internet každý den k hledání informací, komunikaci, nakupování či zábavě? S knihou z edice pro úplné začátečníky to pro vás bude velmi snadné. V knize najdete přehledné postupy, řešení problémů i vhodné tipy, jak pracovat s prohlížečem, poštou, jak nakupovat i prodávat online, telefonovat se Skypem či komunikovat s ICQ a prakticky využijete spoustu užitečných služeb Internetu.


...nternet pro úplné začátečníky -- 3 ... Programování WWW stránek pro úplné začátečníky, Praha ... ... . aktualizované vydání - Martin Domes. Fungujeme! ... Podtitul: 3. aktualizované vydání. Příručka jednoduše seznamuje s možnostmi internetu. Naučí, jak jej využívat k hledání informací, ke komunikaci s přáteli, k nakupování, internetovému bankonictví nebo k zábavě. ... S knihou z edice pro úplné začátečníky to pro vás bude velmi snadné. V knize najdete přehledné postupy, ... Internet pro úplné začátečníky Martin Domes | Knihkupectví ... ... . V knize najdete přehledné postupy, řešení problémů i vhodné tipy, jak pracovat s prohlížečem, poštou, jak nakupovat i prodávat online, telefonovat se Skypem či komunikovat s ICQ a prakticky využijete spoustu užitečných služeb Internetu. Internet pro úplné začátečníky: 3. aktualizované vydání Martin Domes Nakladatel: Compute...SOUVISEJÍCÍ KNIHY