Kam se poděl můj sýr?

Kam se poděl můj sýr? - Kenneth Blanchard, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kenneth Blanchard,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam se poděl můj sýr?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kam se poděl můj sýr? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kenneth Blanchard,. Číst Kam se poděl můj sýr? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v „Bludišti“, kde hledají „Sýr“. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme. Postavičky v příběhu čelí náhlé změně. Jedna z nich se nakonec vyrovná se změnou úspěšně a napíše na zeď bludiště, co se naučila. Až uvidíte nápis na zdi, naučíte se přistupovat ke změnám novým způsobem, jenž zmírní stres ve vašem životě. Knihu můžete přečíst za hodinu, ale její hluboká moudrost vám zůstane na celý život.


...děl můj sýr? Co je koho po tom? :D Nemyslím, že je to špatné podobenství o tom, aby se člověk nebál změny a byl na ní připraven ... Kam se poděl můj sýr? - Johnson Spencer,Kenneth Blanchard ... ... . Spíš si myslím, že hodně lidí štve ten „hajp" kolem, protože zas taková pecka to není. A sám autor svou prezentací tomu nepřispívá. Nicméně z pohledu knížky hezké 4 ... Kam zmizel můj Sýr? je podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o dvou myškách a dvou lidičkách žijících v Bludišti, kde hledají Sýr. Sýr je metaforou toho ... František Hroník - Kam se poděl můj sýr? - YouTube ... . Je to zábavný a poučný příběh o dvou myškách a dvou lidičkách žijících v Bludišti, kde hledají Sýr. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské ... Kam zmizel můj Sýr? je podobenství, které odhaluje hlu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY