Tajemství výchovy šťastných dětí

Tajemství výchovy šťastných dětí - Steve Biddulph | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Steve Biddulph
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství výchovy šťastných dětí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství výchovy šťastných dětí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Biddulph. Číst Tajemství výchovy šťastných dětí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor navazuje na svou předešlou, u nás i v zahraničí velmi úspěšnou, knihu Proč jsou šťastné děti šťastné a nabízí rodičům a dalším vychovatelům nové podněty k zamyšlení nad tím, jak žít s dětmi a vychovávat je takovým způsobem, aby byly šťastné. Velice čtivou a přehlednou formou se zabývá tématy rodičovství, výchovy dětí, aspektů vyrovnané lásky. Tajemství výchovy šťastných dětí nachází autor především v takové lásce rodičů a vychovatelů, která je citlivá, ale při výchově dětí nedělá ústupky.


... čtivou a přehlednou formou se zabývá tématy rodičovství, výchovy dětí, aspektů vyrovnané lásky ... Kniha: Tajemství výchovy šťastných dětí | Knihy.ABZ.cz ... . Tajemství výchovy šťastných dětí nachází autor především v takové lásce rodičů a vychovatelů, která je citlivá, ale při výchově dětí nedělá ústupky. ... Tajemství výchovy šťastných dětí je přitom volné pokračování druhé jmenované publikace. Zatímco v knize Proč jsou šťastné děti šťastné se více dozvídáme o obecných vý-chovných postupech, v navazujícím titulu se autor společně se svojí ženou (kterou nakladatel-ství Portál v tiráži jako spoluautorku poněkud ... Tajemství výchovy šťastných dětí. Autor: Biddulph, Steve, Neckařová, Eliška | Rok vydání: 20 ... Tajemství výchovy šťastných dětí / Nejlevnější knihy ... ... Tajemství výchovy šťastných dětí. Autor: Biddulph, Steve, Neckařová, Eliška | Rok vydání: 2011 | Jazyk: Čeština Kategorie: Sociální problematika | Typ ... Všetky informácie o pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY