Zvířata: Velká ilustrovaná encyklopedie

Zvířata: Velká ilustrovaná encyklopedie - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířata: Velká ilustrovaná encyklopedie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvířata: Velká ilustrovaná encyklopedie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Zvířata: Velká ilustrovaná encyklopedie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od velkých koček po ohromné lidoopy, od tučňáků po hroznýše královského a od žiraf po termity... Tato obsažná barevná encyklopedie je oslavou úžasné pestrosti zvířat žijících na Zemi. Najdete v ní informace o více než 400 druzích zvířat celého světa přehledně řazených podle řádu, čeledí a druhu. Představí vám různé živočichy od malých po velké, od savců, ptáků, hmyzu, obojživelníků až po plazy, měkkýše a žáby nebo tropické ryby. Obsahuje ucelené informace o jejich anatomii, stylu života, potravě a prostředí, ve kterém žijí, a to včetně map jejich výskytu. Je doplněna více než 1200 názornými barevnými detailními ilustracemi a více než 400 fascinujícími barevnými fotografiemi zvířat. Není možné s jistotou určit, kolik druhů živočichů na Zemi existovalo. Dokonce i dnes zbývá objevit a popsat doslova miliony druhů, protože na světě ještě existují místa, například korunové patro deštných lesů nebo hlubiny oceánu, kam máme jen omezený přístup. Seznamte se tedy alespoň s těmi nesčetnými formami života na Zemi, které pro nás prozatím vědci odhalili.


...ta - Velká ilustrovaná encyklopedie Tuto knížku jsem si půjčila od mého dědy milovníka živočichů a rostlin ... Zvířata - Velká ilustrovaná encyklopedie | Prodej knih ... . Potřebovala jsem ji protože jsem se hlásila na další střední školu a všechny sešity ze základky jsem vyhodila a neměla bych se jak učit na přijímací pohovor. Velka ilustrovana encyklopedie zvirata. Nalezeno: 40 produktů. Svojtka Zvířata Velká dětská encyklopedie . Kniha - 256 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Encyklopedie je rozdělená do sedmi kapitol. První kapitola ... Zvířata - Velká ilustrovaná encyklopedie - pevná vazba ... ... . Kniha - 256 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Encyklopedie je rozdělená do sedmi kapitol. První kapitola seznamuje se světem živočichů: s jejich tříděním, chováním, životním prostředím a hrozbami, jimž ... Znalosti pod okénky. Tato řada odhaluje tajemství mnoha oborů lidského poznání a nebojí se zajít do hloubky. D...SOUVISEJÍCÍ KNIHY