Bod Evropa

Bod Evropa - Marek Přibil | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Přibil
DIMENZE
1,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Bod Evropa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bod Evropa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Přibil. Číst Bod Evropa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí román Marka Přibila. Hlavní hrdina, klinický psycholog, se zamiluje do své pacientky; následuje příběh s detektivní zápletkou, plný napětí a nečekaných zvratů, existenciální pointa nakonec všechno obrací naruby. V jedné z hlavních rolí dalšího románu Marka Přibila vystupuje synchronicita, tedy princip akauzálních událostí, které jsou opakem kauzality, čili principu příčiny a důsledku. Na stránkách knihy se setkáváme s autorem tohoto pojmu, zakladatelem analytické psychologie Carlem Gustavem Jungem, jeho učitelem Sigmundem Freudem, ale současně a především zažíváme osudový erotický příběh ze současnosti. Pod perfektně zvládnutou hrou s literárním tvarem, jímž je osvědčená detektivka, se skrývá živé, moderní filozofií a estetikou inspirované jádro románu, kterému nechybí vtip ani nadhled.


...vropa je území brané buďto jako jeden ze šesti světadílů v jejich tradičních pojetích, nebo jako západní část Eurasie ... Bod Evropa (Marek Přibil) | Detail knihy | ČBDB.cz ... .Ze severu jej ohraničuje Severní ledový oceán, ze západu Atlantský oceán, z jihu Středozemní a Černé moře spolu s vodními cestami, které je spojují, a z východu Asie (o přesném průběhu této části hranice nepanuje konsenzus). Bod Evropa. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat kn ... Evropa - Zeměpis ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Marek Přibil, spisovatel - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY