Ozdobné balení dárků: 4.díl

Ozdobné balení dárků: 4.díl - Radka Křivánková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radka Křivánková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ozdobné balení dárků: 4.díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ozdobné balení dárků: 4.díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Křivánková. Číst Ozdobné balení dárků: 4.díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podle rozkreslených návodů můžete například zabalit láhev pro muže jako Formuli 1, ponožky proměnit v lahodné sushi, vyrobíte například krabičku, která vypadá jako žabka či více krabiček dohromady, které si obdarovaný může splést s pravou bonboniérou. Pokud chcete darovat peníze, můžete bankovky poskládat do různých tvarů - například hvězdice nebo kostky nebo věnovat roztrženou bankovku, která na první pohled může obdarovaného trochu vylekat, ale při podrobnějším prozkoumání zjistí, že se jedná pouze o žert.V kapitole věnované mašlím, ozdobám a květinám najdete mnoho nových nápadů na výrobu květin z papíru, ale i netradiční ozdoby jako například vyřezávaná písmenka v kruhu. V poslední části najdete návody a nápady, jak vyrobit přání a obálky - například 3D přání, přání z ručních papírů, vtipná přáníčka, která vypadají jako sušenky a mnoho dalších netradičních a vtipných nápadů.


...olding: Star.Napkin folding tutorial for christmas ... Ozdobné balení dárků od 203 Kč - Heureka.cz ... . Napkin folding: Standing Fan - Duration: 7:18. Serviette falten Recommended for you Ozdobné balení dárků / gift wrapping ... Výroba domácího mýdla a ozdobné balení/ diy homemade soap, ... Jednoduché balení dárků - Duration: ... Kniha „Ozdobné balení dárků - 4.díl" volně navazuje na úspěšné předchozí knihy z dílny Radky Křivánkové. Tato kniha je nejobsáhlejší a najdete v ní t ... Jak zabalit dárek / How to wrap a gift - YouTube ... . Tato kniha je nejobsáhlejší a najdete v ní téměř sto zcela nových nápadů rozdělených do pěti kapitol. V první kapitole „Dárkové balení" najdete mnoho nápaditých a vtipných způsobů dárkového ... Ozdobne baleni darku ... krásné balení na dárky pod stromeček - Vánoce - Duration: 6:07. Udělej si sám - DIY Czech 29,147 views. 6:07. DIY BALENÍ DÁRKŮ | VÁNOCE...SOUVISEJÍCÍ KNIHY