Prohnaný: Kroniky železného druida 1

Prohnaný: Kroniky železného druida 1 - Kevin Hearne | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kevin Hearne
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prohnaný: Kroniky železného druida 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prohnaný: Kroniky železného druida 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin Hearne. Číst Prohnaný: Kroniky železného druida 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Atticus O'Sullivan, poslední druid, si poklidně žije v Arizoně, provozuje okultní knihkupectví a ve volném čase na sebe bere zvířecí podobu a vyráží na lov se svým irským vlkodavem. Sousedé a zákazníci ho znají jako pěkného potetovaného jednadvacetiletého Ira - ale ve skutečnosti nemá jednadvacet let, ale jednadvacet století. Nemluvě o tom, že čerpá sílu ze země, oplývá břitkým rozumem a nosí ještě břitčí meč známý jako Fragarach neboli Odpovídač. Po tom však touží jeden pořádně naštvaný keltský bůh, který prohání Attika po celá staletí. Nyní ho konečně vystopoval a Atticus bude potřebovat všechnu svoji sílu a k tomu pomoc svůdné bohyně smrti, upířího a vlkodlačího právníka, sexy barmanky a trochu toho starého dobrého irského štěstí, aby se mu podařilo nakopat pár keltských zadků a zachránit si krk.


...y železného druida 1. ... Prohnaný je opravdu povedenou urban fantasy z Arizony ... Kevin Hearne - Kroniky železného druida #1: Prohnaný ... ... . Zápletka je sice jasná od začátku, ale to na napínavosti neubírá. Kniha je nabytá akci, humorem a dramatičností a určitě ví, jak si udržet pozornost. Postavy jsou rozmanité a každá úplně jiná se svými vlastními úmysly. Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Kevin Hearne - Prohnaný (Kroniky železného druida #1) ... Série Kroniky žel ... PDF Kroniky železného druida: Prohnaný - Kevin Hearne epub fb2 PDF ... . Kevin Hearne - Prohnaný (Kroniky železného druida #1) ... Série Kroniky železného druida . Vystavil Cukrblik v 20:29. Odeslat e-mailem BlogThis! Sdílet ve službě Twitter Sdílet ve službě Facebook Sdílet na Pinterestu. Žádné komentáře: Okomentovat. Prohnaný / Kroniky železného druida - 1. díl. Kevin Hearne / 272 stran / Laser. ČR rok vydání ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY