World of Warcraft - Za temným portálem

World of Warcraft - Za temným portálem - Christie Golden, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Christie Golden,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
World of Warcraft - Za temným portálem.pdf


Chcete si knihu přečíst?World of Warcraft - Za temným portálem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christie Golden,. Číst World of Warcraft - Za temným portálem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na konci Druhé války se Alianci podařilo odrazit barbarskou Hordu a zničením Temného portálu přerušit spojení mezi Azerothem a Draenorem, domovským světem orků. O dva roky později je však Horda zpátky a chystá se k rozpoutání nového pekla ve World of Warcraft. Stárnoucí orkský šaman Ner’zhul získal kontrolu nad Hordou a postaral se o obnovení Temného portálu. Jeho brutální válečníci znovu vtrhli na Azeroth a obléhají nově postavenou pevnost Nethergarde. Z ní vedou arcimág Khadgar a velitel Aliance Turalyon vojska lidí a jejich elfských a trpasličích spojenců při odvrácení orkské invaze.Na povrch navíc vyplývají další znepokojivé problémy. Khadgar se dozvídá o orkských nájezdech do hloubi aliančního území. Zdá se, že útočícím skupinkám orků nejde o pouhé dobývání, ale směřují za jasným cílem. Aby toho nebylo málo, objevili se i černí draci, kteří podle všeho pomáhají orkům. Pokud Aliance doufá ve zmaření Ner’zhulových temných plánů, nezbývá jí nic jiného, než napadnout zdecimovaný orkskýdomovský svět Draenor. Podaří se Khadgarovi a jeho společníkům včas zastavit ohavného šamana a zabránit zničení obou světů?


...oky později je však Horda zpátky a chystá se k rozpoutání nového pekla ve World of Warcraft ... Recenze - Za Temným Portálem - WoWfan.cz ... . ... Kniha Za temným portálem ... Warcraft herní adaptace. Autoři knihy. Christie Golden americká, 1963. Aaron Rosenberg americká, 1969. Hledáte World of Warcraft - Za temným portálem od Christie Golden,Rosenberg Aaron? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Warcraft: Za temným portálem. Na konci Druhé války se Alianci podařilo odrazit barbarskou Hordu a zničením Temného port ... Warcraft: Za temným portálem - JJkomiks ... . Na konci Druhé války se Alianci podařilo odrazit barbarskou Hordu a zničením Temného portálu přerušit spojení mezi Azerothem a Draenorem, domovským světem orků. O dva roky později je však Horda zpátky a chystá se k rozpoutání nového pekla ve World of Warcraft. Za temným portálem. série: World of WarCraft díl v sérii: 4 kniha patří do světa: Warcraft. Kategorie: fantasy - podle videohry. originální ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY