Hlava světa

Hlava světa - Rebecca Gablé | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rebecca Gablé
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlava světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hlava světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rebecca Gablé. Číst Hlava světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Branibor v roce 929 Při krvavém útoku německého vojska pod velením krále Jindřicha I. je zajat slovanský knížecí syn Tugumír. Spolu se sestrou Drahomírou jsou odvlečeni do Magdeburgu, kde se Tugumír brzy proslaví jako léčitel. Zachrání život Jindřichovu synovi Otovi a stane se jeho osobním lékařem a učitelem jeho synů. Přesto zůstává i nadále rukojmím a zajatcem mezi dvěma světy. Když se po Otově korunovaci vyrojí odpůrci, kteří ho chtějí svrhnout, obrací se král s nezvyklou prosbou na Tugumíra, muže, který je zároveň jeho přítelem i nepřítelem… Z pera Rebeccy Gablé, která je nazývána Ken Folletem v sukních.


...dušeně se dá říct, že Hlava světa, odehrávající se v počátku středověku, je o vztazích německy mluvících zemí k východním sousedům a předsudkům, které k nim měli ... Hlava světa - Rebecca Gablé — Kniha.cz ... . Král Ota I. Veliký se stává vládcem východofrancké říše, v níž se hovořilo německým jazykem. Je zde popsáno několik pozoruhodných ... Hlava světa. Čtenářské recenze (3) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (3x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně z Prostějova Velmi vydařený historický román. Vychází ze skutečných událostí o politických a nábožensk ... Indie - Wikipedie ... . Celkové hodnocení (3x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně z Prostějova Velmi vydařený historický román. Vychází ze skutečných událostí o politických a náboženských nepokojích začátku tisíciletí v ... Všechny informace o produktu Kniha Hlava světa - Rebecca Gablé, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hlava...SOUVISEJÍCÍ KNIHY