Jak rozumět českému dramatu 19. století

Jak rozumět českému dramatu 19. století - Zuzana Sílová (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Sílová (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak rozumět českému dramatu 19. století.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak rozumět českému dramatu 19. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Sílová (ed.),. Číst Jak rozumět českému dramatu 19. století Online je nyní tak snadné!

POPIS


Plnému porozumění českým hrám psaným v 19. století – a v souvislosti s tím i jejich náležitému ocenění a dramaturgickému využití – brání na prvním místě vzdálenost jejich jazyka od současné češtiny. Možnosti dramatu se do značné míry rovnají možnostem jazyka. A rozvoj těchto možností přebírá jako svůj úkol také drama coby slovesný útvar prostředkující vztah mezi mluvní a písemnou i písemnou a mluvní podobou jazykového vyjadřování.Třetí svazek z řady studijních textůústavu teorie scénické tvorby DAMU přináší výběr z dobových dramatických textů, adaptací a tepretických studií, které se této problematiky dotýkají.


...mět českému dramatu 19. století Autor: Šotek, Milan Editor: Sílová, Zuzana Nakladatel: Akademie múzických umění EAN: 9788073314996 ISBN: 978-80-7331-499-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 130 stran, česky Rozměry: 16,8 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Šotek Milan - Knihkupectví Ládví ... . vydání) Kniha: Jak rozumět českému dramatu 19. století Autor: Milan Šotek ; Zuzana Sílová Plnému porozumění českým hrám psaným v 19. století - a v souvislosti s tím i jejich náležitému ocenění a dramaturgickému využití - brání na prvním místě vzdálenost jejich jazyka ... Jak rozumět českému dramatu 19. století. 71 Kč. Koupit. Doporučená cena 79 Kč. Plnému porozum ... České drama | Knihy.ABZ.cz ... . století - a v souvislosti s tím i jejich náležitému ocenění a dramaturgickému využití - brání na prvním místě vzdálenost jejich jazyka ... Jak rozumět českému dramatu 19. století. 71 Kč. Koupit. Doporučená cena 79 Kč. Plnému porozumění českým hrám psaným v 19. století - a v souvislosti s tím i jejich nál...SOUVISEJÍCÍ KNIHY