Farmářský diář

Farmářský diář - Farma na dlani, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Farma na dlani,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Farmářský diář.pdf


Chcete si knihu přečíst?Farmářský diář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Farma na dlani,. Číst Farmářský diář Online je nyní tak snadné!

POPIS


V dnešní uspěchané době nikdo nemá čas studovat stovky stránek různých knih se zaručenými radami, jak začít včelařit, jak si uvařit něco dobrého ze sezonních surovin nebo jak si vypěstovat vlastní zeleninu. Rozhodli jsme se proto vytvořit diář propojený s webovou aplikací (jakýsi receptář) a shromáždit informace v podobě textů, obrázků a videí a nabídnout je čtenářům v přehledné formě. Během jeho přípravy jsme strávili celý rok po boku včelaře, zahradníka a foodblogerky, abychom pro vás vybrali ty nejlepší rady. Vytvořili jsme texty nabité zajímavostmi a natočili poutavá videa, ve kterých ti například poradíme, jak se starat o vlastní včelstvo – krok za krokem, měsíc po měsíci, tak, aby jsi si prošli celým rokem včelaře i zahradníka. Fyzický diář ti pak poslouží jako pracovní sešit. Obsahuje krátké shrnutí prací, na které se můžeš v daný měsíc těšit. Je zde místo na tvoje poznámky. Diář ti bude užitečným pomocníkem přímo v „terénu“ – u včel, u plotny nebo na zahradě.


...owers, 4,756 Following, 28 Posts - See Instagram photos and videos from Farmářský diář (@farmarsky_diar) Farmářský diář ... Farmarsky diar farma na dlani | Sleviste.cz ... . 101 likes · 3 talking about this. Jedinečné spojení tištěného diáře s multimediálním obsahem na webu. Dvanáct měsíců nabitých fotkami, videi a recepty, které tě zábavnou formou... Farma na dlani je mobilní a webová aplikace ke snadnému vyhledáné farmářů, farmářských trhů, nákupu a prodeji farmářských potravin. Farmářský diář. Jedinečné spojení tištěného diáře s multimediálním obsahem na webu. Dvanáct měsíců nabitých ... Multimediální farmářský diář - Farmářský diář ... ... . Farmářský diář. Jedinečné spojení tištěného diáře s multimediálním obsahem na webu. Dvanáct měsíců nabitých fotkami, videi a recepty, které tě zába...SOUVISEJÍCÍ KNIHY