Nezkoušej se usmát

Nezkoušej se usmát - Ondřej Hrabal | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Hrabal
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nezkoušej se usmát.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nezkoušej se usmát ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Hrabal. Číst Nezkoušej se usmát Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ondřej Hrabal – mimo jiné mistr ČR ve slam poetry, prozaik a organizátor kulturního života – se hlásí o slovo se svým básnickým debutem. Nezkoušej se usmát. Proč? Není čemu? Není na koho? Nebo by to snad bylo nevhodné? Jak už to u poezie bývá, odpovědi musí každý hledat sám. Hrabal ovšem nabízí pomocnou ruku, a to v podobě až téměř vražedné lapidárnosti, nezpochybnitelné vzdělanosti a především důvěryhodnosti. Jako málokdo vidí souvislosti tam, kde leckdo tápe, proto je nutné mít jej v hledáčku, neboť nikdy nevíme, jak daleko nás zavede.


...erfect Riff-Off with Anna Kendrick & The Filharmonics - Duration: 9:35 ... JT's nakladatelství ... . The Late Late Show with James Corden Recommended for you Nezkoušej se usmát Autor: Hrabal, Ondřej Nakladatel: Jan Těsnohlídek - JT´s nakladatelství EAN: 9788090750418 ISBN: 978-80-907504-1-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 88 stran, česky Rozměry: 13 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Nezkoušej se usmát Ondřej Hrabal - mimo jiné mistr ČR ve slam poetry, prozaik a organizátor kulturního života - se hlásí o slovo se svým básnickým debutem. Nezkoušej se usmát. Nezkoušej se usmát. Proč? Není čemu? Nen ... slampoetryCZ - YouTube ... . Nezkoušej se usmát. Nezkoušej se usmát. Proč? Není čemu? Není na koho? Nebo by to snad bylo nevhodné? Jak už to u poezie bývá, odpovědi musí každý hledat sám. Hrabal ovšem nabízí pomocnou ruku, a to v podobě až téměř vražedné lapidárnosti, nezpochybn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY