Noc plná lží: Případy detektiva Richarda Krauze

Noc plná lží: Případy detektiva Richarda Krauze - Dominik Dán | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dominik Dán
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Noc plná lží: Případy detektiva Richarda Krauze.pdf


Chcete si knihu přečíst?Noc plná lží: Případy detektiva Richarda Krauze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominik Dán. Číst Noc plná lží: Případy detektiva Richarda Krauze Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je pátek odpoledne před koncem pracovní doby a před kriminalisty Richardem Krauzem a jeho parťákem Chosém je vidina příjemného víkendu. Zničehonic je povolá na poradu policejní ředitel a pověří je neodkladným případem: vraždou prostitutky, jíž má být zkompromitován syn prezidenta republiky. Je těsně před novými prezidentskými volbami a sebemenší skandál, natož takovýto, je nežádoucí. Krauz a Chosé mají na vyřešení tohoto superchoulostivého případu pouhých 24 hodin a jsou ke své práci vyděračsky přinuceni prezidentskou ochrankou, která jim nadiktuje, jak mají postupovat. Dvojice detektivů má ovšem na tuto kauzu jiný názor a řeší jej po svém a s pomocí nečekaných spojenců z místního podsvětí. A náhodná vražda se změní v dramatický souboj jejich důvtipu se silnou politickou mocí, jež chce gangstersky zvrátit řízení státu.


...á lží: Případy detektiva Richarda Krauze ... Pátý román Dominika Dána v češtině ... . Dominik Dán ... Noc plná lží Autor: Dán, Dominik Nakladatel: XYZ EAN: 9788073885564 ISBN: 978-80-7388-556-4 Originál: Noc temných klamstiev Překlad: Šmatlák, Josef Popis: 1× kniha, vázaná, 340 stran, česky Rozměry: Případy detektiva Richarda Krauze. Je pátek odpoledne před koncem pracovní doby a před kriminalisty Richardem Krauzem a jeho parťákem Chosém je vidina příjemného víkendu. Zničehonic je povolá na poradu policejní ... Noc plná lží (Případy detektiva Richarda Krauze) - Dominik ... ... . Zničehonic je povolá na poradu policejní ředitel a pověří je neodkladným případem: vraždou prostitutky, jíž má být zkompromitován syn prezidenta ... Objednávejte knihu Noc plná lží (Případy detektiva Richarda Krauze) v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních...SOUVISEJÍCÍ KNIHY