Zkrocení divokého skota

Zkrocení divokého skota - John Keats | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Keats
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkrocení divokého skota.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zkrocení divokého skota ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Keats. Číst Zkrocení divokého skota Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dramatický milostný a historický román ze skotské Vysočiny kolem roku 1285. Ana Bisetová, neprávem obviněná z vraždy a čekající na smrt v ďábelském žaláři na Vysočině, už ztratila naději na vysvobození. Ale osud půvabné léčitelky se rázem změní, když se objeví neznámý muž s kápí, její zachránce. Po chvatném útěku se Ana usadí v tiché vesničce, kde nikdo nezná její minulost ani pověst. A tak ani neočekává, že se ještě někdy setká se svým záhadným vysvoboditelem… Niall MacCurran je bojovník s riskantním posláním: má odhalit nebezpečí, které hrozí království a panovníkovi. Jakmile vysvobodí Anu, uvědomí si, že on sám bude potřebovat její pomoc, aby mohl svůj úkol splnit. Sílící cit ke křehké, avšak houževnaté krásce ohrozí bezpečí obou – a je možné, že ani Aniny léčitelské schopnosti nedokážou zachránit jejich lásku či životy.


...ní divokého skota 4.5. 2 recenze ; Dramatický milostný a historický román ze skotské Vysočiny kolem roku 1285 ... Kniha Zkrocení divokého skota | Moja-Kniha.sk ... . Ana Bisetová, neprávem obviněná z vraždy a čekající na smrt v ďábelském žaláři na Vysočině, už ztratila naději na vysvobození. Ale osud půvabné léčitelky se rázem změní, když se objeví ... Kupte knihu Zkrocení divokého Skota (Rowan Keats) s 30 % slevou za 195 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky víc ... Zkrocení divokého Skota / Nejlevnější knihy ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha Zkrocení divokého Skota Přidat komentář. mariva. 2 16. března. Knížka mě bavila, r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY