Bára Votíková: Trochu jinak

Bára Votíková: Trochu jinak - Barbora Votíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Barbora Votíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bára Votíková: Trochu jinak.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bára Votíková: Trochu jinak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Votíková. Číst Bára Votíková: Trochu jinak Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vstup do světa zábavných skečů a zjisti, že i holky můžou hrát fotbal.Jsem Bára. Na jedné straně profesionální fotbalistka, na straně druhé bláznivá youtuberka. Především jsem ale obyčejná holka, které pár komediálních videí změnilo život od základu. Narodila jsem se v Plzni a budu vám vyprávět o tom, jaký to je, když se rozhodnete žít život přesně podle sebe, a tak trochu jinak. A také o tom, jak je důležité naučit se nebrat věci tak vážně a nebát se snít.


...Votíková (born 13 September 1996) is a Czech women's football goalkeeper playing in SK Slavia Prague and in the national team ... E-kniha: Bára Votíková: Trochu jinak | Knihy.ABZ.cz ... . Also known as 'Bára', she is also a YouTuber, author, comedian, and presenter. Narodila jsem se v Plzni a budu vám vyprávět o tom, jaký to je, když se rozhodnete žít život přesně podle sebe, a tak trochu jinak. A také o tom, jak je důležité naučit se nebrat ... Luboš Je Celkem Fajn 532,042 views. Mix - JAK NEZABÍT SVÉHO SOUROZENCE ft. Bára Votíková YouTube. schovávali jsme se ... Bára Votíková: Trochu jinak - Barbora Votíková | KOSMAS.cz ... ... ... Luboš Je Celkem Fajn 532,042 views. Mix - JAK NEZABÍT SVÉHO SOUROZENCE ft. Bára Votíková YouTube. schovávali jsme se před naším psycho spolubydlícím!!! STORYTIME (*obsahuje video ... Jsem Bára. Na jedné straně profesionální fotbalistka, na straně druhé bláznivá youtuberka. Především jsem ale obyčejná holka, které pár komediálních videí změnilo ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY