Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly

Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly - Hana Parkánová-Whitton | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Parkánová-Whitton
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Parkánová-Whitton. Číst Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Volné pokračování knížky Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň zavede čtenáře opět do vísky Kingston, kam následovala Češka Hana svého anglického manžela Williama. A jako vždy se zde i tentokrát budou dít věci, proti nimž se bude zdát londýnská rušná dopravní tepna Piccadilly Circus poklidným místem k nerušenému spočinutí. Zámecká paní Isolda se totiž i přes varování svého okolí rozhodne zřídit ve zděděném rodinném zámku převážně dívčí internátní školu, aby tak zachránila panství před finančním úpadkem. To však není jediný důvod, proč – jak se zdá – vzala harmonická atmosféra kingstonského života za své – Rusty se Speedym se totiž pustí do vylepšování svého obydlí, k čemuž ovšem přistupují více než originálním způsobem. Ve vesnici se mimoto objeví nový obyvatel, tajuplný cizinec, který místním, a zejména pak majiteli panského sídla Alistairovi O’Reillymu, připraví nečekané překvapení.


...eudělat z domova cirkus jako na Piccadilly kniha od: Hana Parkánová-Whitton ... Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly - Hana ... ... . 84 % ... Kniha Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly Přidat komentář. Ivanule. 1 13. března. Autorka a její dílo opět nezklamalo,krásné,čtivé,tyto její příběhy mám ráda,ze života,těším se na další dílo ... Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly. ... A jako vždy se zde i tentokrát budou dít věci, proti nimž se bude zdát londýnská rušná dopravní tepna Piccadilly Circus poklidným místem k nerušenému spočinutí. Zámecká paní Isolda se totiž i přes varování svého okolí rozhodne z ... Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly - Hana ... ... . Zámecká paní Isolda se totiž i přes varování svého okolí rozhodne zřídit ve zděděném rodinném ... Volné pokračování knížky Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň zavede čtenáře opět do vísky Kingston, kam následovala Češka H...SOUVISEJÍCÍ KNIHY