Komisař Vrťapka: Sebrané spisy III.: Sebrané spisy III.

Komisař Vrťapka: Sebrané spisy III.: Sebrané spisy III. - Pavla Etrychová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Etrychová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Komisař Vrťapka: Sebrané spisy III.: Sebrané spisy III..pdf


Chcete si knihu přečíst?Komisař Vrťapka: Sebrané spisy III.: Sebrané spisy III. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Etrychová,. Číst Komisař Vrťapka: Sebrané spisy III.: Sebrané spisy III. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Náš neohrožený hrdina komisař Vrťapka opět zalovil ve svém detektivním archivu a vy máte jedinečnou příležitost nahlédnout do jeho třetích sebraných spisů. Nutno říci, že ani tentokrát nebude o tajemné a napínavé případy nouze, ba co více, poodhalíme tajemství toho nejpodivnějšího cirkusu na světě, ze kterého záhadně zmizí všichni jeho artisté! Pokud tedy máte dost kuráže a soustředěnou mysl, neváhejte a pusťte se společně s Vrťapkou do luštění, hádání a rébusů. Je nad slunce jasné, že komisař Vrťapka i přes svou odvahu, šikovnost a ryzí charakter nemůže čelit dlouhé řadě zločinců a padouchů sám. Tak vzhůru za případy, ať vám nevychladne stopa!


... Vrťapka: Sebrané spisy III. Autor: Etrychová, Pavla a Morkes, Petr Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020425133 ISBN: 978-80-204-2513-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 21 × 28 cm Rok vydání: 2011 Komisař Vrťapka - Sebrané spisy 3 ... Komisar vrtapka komplet etrychova pavla levně | Blesk zboží ... . Celkové hodnocení ... Anotace. Náš neohrožený hrdina komisař Vrťapka opět zalovil ve svém detektivním archivu a vy máte jedinečnou příležitost nahlédnout do jeho třetích sebraných spisů. Nutno říci, že ani tentokrát nebude o tajemné a napínavé případy nouze, ba co více ... Komisař Vrťapka: Sebrané spisy III. Komisař Vrťapka: Sebrané spisy II. Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Moc děuji za knižní ... Komisař Vrťapka: Sebrané spisy III. - Pavla Etrychová ... ... . Nutno říci, že ani tentokrát nebude o tajemné a napínavé případy nouze, ba co více ... Komisař Vrťapka: Sebrané spisy III. Komisař Vrťapka: Sebrané spisy II. Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Moc děuji za knižní vydaní Vrťapkových případů. Děti si je vozí všude s sebou a i když se ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY